Pokemon’ların Evrimi Hakkında Alternatif Çizimler

Bir Tumblr blogu olan In-Progress Pokemon‘un arkasındaki sanatçının hazırladığı çalışmalar “Pokemon’ların evrimi daha detaylı olsaydı nasıl görünürlerdi? sorusunu ortaya koyuyor. Pokemon dünyasındaki en bilinen türlerden bazılarını ele alan sanatçı onları tıpkı gerçek hayattaki hayvanların geçirdiği başkaşımlar gibi daha gerçekçi şekilde evrimleştirmiş. Ortaya çıkan sonuç ise gerçekten etkileyici.

Pokemon’ların Evrimi

Şimdi Pokemon’ların evrimi hakkındaki detaylı çalışmaları ve sanatçının bunlar üzerindeki ifadelerini görelim. Kendisi çizimleri hazırlarken Pokemon’ların bu karakteristik özelliklerini göz önünde bulundurmuş.

1. Bulbasaur’un Ara Evrimleri

Pokemon'ların Evrimi

İlk nesil Pokemon’lardan Bulbasaur için çizilen alternatif iki evrim aşaması bu şekilde görünüyor. Sanatçının Pokemon üzerindeki izlenimleri ise şöyle:

“Bulbasaur‘lar arkasında bir çiçek soğanı ile doğarlar. Bu Pokemonlar yaşlandıkça arkasındaki çiçek de büyür. Sırtlarındaki çiçeği bol bol güneşte beslerler. Bulbasaur yeterince yaş aldığında soğan açılır ve içindeki çiçek ortaya çıkar. ”

Ivysaur zamanın büyük çoğunluğunu beslenmek için kullanır. Bu süreçte çiçeği daha fazla güneş alır ve en sonunda en büyük boyutuna ulaşır. Ayrıca çiçeğinin kokusu ile Pokemon’ları kendine çekebilir. “

[Toplam:76    Ortalama:2.5/5]

iOS, Android ve Windows PC Arasında Kopyala Yapıştır Yapmak 0

iOS, Android ve Windows PC Arasında Kopyala Yapıştır Yapmak

Android Boş Depolama Alanı Açmak 0

Android: Boş Depolama Alanı Açmak