Pearltrees İle Tüm İçeriklerinizi Organize Edin

Android ve iOS işletim sistemleriyle uyumlu Pearltrees uygulamasıyla karşınızdayız. Cihazınızda depoladığınız çeşitli dosya tiplerini yönetmek zaman zaman sıkıcı bir hal alabilir. Yer imleri, dökümanlar, dosyalar, e-kitaplar, PDF’ler, fotoğraflar, notlar ve videolar farklı dizinlere dağılmış durumdayken bunlara kolayca erişmekte güçlük yaşayabilirsiniz. Elbette bir dosya yöneticisi yardımıyla çeşitli dizinler oluşturup düzenlemeler gerçekleştirebilirsiniz ancak bu da şüphesiz hayli zaman alacaktır. Bu noktada devreye Pearltrees uygulaması giriyor. Araç tüm dosyalarınızı kolay yönetilebilir, sunum formatında elinizin altında bulunmasını sağlıyor.

Pearltrees 1

Uygulama çizgi roman, kitap, sanat eseri, film, fotoğraf, makale, ipucu ve akıllı telefonunuzda sakladığınız hemen her türlü içeriği organize edebiliyor. Bu koleksiyona akıllı telefon, tablet ya da bilgisayarlardan ulaşabiliyor; diğerleriyle çevrimiçi paylaşabiliyorsunuz. Aynı içerik üzerinde diğer kullanıcılarla birlikte eş zamanlı olarak çalışılabiliyor. Favori web siteleri ve bloglarınızdaki içerik akışını dahili içerik akışı özelliği sayesinde takip edebiliyorsunuz.

Teknoloji, tasarım, yemek, spor, seyahat, gezi ya da benzeri bir hobiniz varsa araç bu tema ile ilgili “trend book” oluşturmanıza imkan tanıyor. Uygulamanın Android ve iOS işletim sistemli cihazlara ücretsiz yüklenebildiğini ifade edelim.

Pearltrees
Fiyat: Ücretsiz+


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 1 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 5,00.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...