Pokemon GO’da Yumurtalar Nasıl Bulunur?

Pokemon GO'da Yumurtalar

Oyunun şüphesiz en keyifli yanlarından biri nadir Pokemon’ların peşinden giderek onları kapana kıstırmak ve en sonunda da yakalamak. Ancak koleksiyonunuza yeni bir Pokemon eklemenin tek yolu sadece bu değil. Yumurtalar veya oyundaki isimleriyle “Egg” içlerinden yürüdüğünüz mesafeye göre farklı tür Pokemon’lar çıkan nesnelerdir. Peki Pokemon GO’da yumurtalar nasıl bulunur?

Pokemon GO’da Yumurtalar

Yumurta nesneleri oldukça önemlidir. Eğer yeterince uzun yol katederseniz bir tanesinin içinden değerli bir Pokemon bulma şansınız oldukça yüksek.

Ancak Pokemon GO‘da yumurta koleksiyonu yapmanın tam olarak kolay bir yolu yok. Çünkü oyunda yumurta toplamanın şimdilik yalnızca tek bir yolu bulunuyor. Bunlar Pokestop‘lar ve bu noktalarda Egg’den daha ziyade Poke toplarına rastlarsınız.

Eğer ben yüzlerce Pokemon yumurtasına sahip olacağım diye düşünüyorsanız bununla size bol şans diliyoruz zira çantanızda aynı anda taşıyabileceğiniz yumurta sayısının belli bir sınırı var ve bu yalnızca 9 tane.

Pokemon GO'da Yumurtalar

Hepsi bu değil. Bir kez yumurta düşürdüğünüzde bunu bir an önce kırmak isteyeceksiniz. Çünkü siz yürüyerek çatlatmadığınız sürece bu yumurtalardan kurtulmanın başka bir yolu yok. Yani çantanızı bunlarla doldurmanız bir süre sonra yeni yumurtalar kazanmanıza engel olmaya başlar.

Yumurtalar genellikle en az 2 kilometre yol gidildiğinde çatlar. Eğer bir an önce çantanızda yer açmak niyetindeyseniz bu yolu deneyin. Fakat unutmayın siz ne kadar uzun yol giderseniz o kadar güçlü bir Pokemon bulma şansınız var demektir. Tabii bu mesafenin de bir üst sınırı var. Üstteki tabloyu inceleyerek kabaca bir fikir edinebilirsiniz. Şimdi gelin bir sonraki sayfada her bir kilometrede hangi Pokemon’ları bulabilirsiniz isimleriyle görelim.

[Toplam:111    Ortalama:2.8/5]
Android Boş Depolama Alanı Açmak 0

Android: Boş Depolama Alanı Açmak

Pearltrees 0

Pearltrees İle Tüm İçeriklerinizi Organize Edin