Android: Tek Kulaklık İle Aynı Anda İki Farklı Şarkı Dinleme

Android: Tek Kulaklık İle Aynı Anda İki Farklı Şarkı Dinleme

Bu sefer biraz daha zihni sinir bir ipucu ile karşınızdayız. “Mutlaka ihtiyaç duymuşsunuzdur” diyebileceğimiz Android’de tek kulaklık ile aynı anda iki farklı şarkı dinleme konusu, özellikle toplu taşıma araçlarında birlikte yolculuk yapan arkadaşlar ve sevgililer için ideal. Uygulama tek ekrandan yönetiliyor ve son derece basit. Küçük bir reklam içerse de emin olun işlevi düşünüldüğünde sizi pek de rahatsız etmiyor.

The app was not found in the store. 🙁

Android’de tek kulaklık ile aynı anda iki farklı şarkı dinleme uygulamasının mantığı, akıllı telefonunuzun hafızasındaki müzikleri mono hale getirerek kulaklık sürücülerinin tek bir tanesine yönlendirme yapması. Böylece iki kulaklık sürücüsü olduğu için -tek bir kulaklıkta iki tane sürücü var- aynı anda iki farklı şarkıyı dinlemek mümkün hale geliyor.

Android Tek Kulaklık İle Aynı Anda İki Farklı Şarkı Dinleme (1)

Uygulamanın tek ekrandan yönetilmesi son derece basit. Karmaşık hiçbir ayar yok. Seçenekler arasında karışık çalma ve tekrar etme gibi özelliklerin bulunması da hoşumuza gitti. Ayrıca her bir kulaklık sürücüsü için ayrı ayrı ses ayarı yapma şansı da veriyor. Bu noktada küçük olan tuşların kullanımının biraz zor olduğunu söylememiz gerekiyor. Ek olarak akıllı telefonunuzdan ses seviyesi ayarladığınızda her iki kulaklık sürücüsünde de değişim gerçekleşiyor. Nota simgesine veya oynatma tuşuna tıklayarak müzik çalmaya başlayabilirsiniz.

[Toplam:3    Ortalama:4.3/5]

Android: Telefonda UV Ölçümü ve Güneşlenme

Vaporeon

Pokemon GO: Central Park’ta Nadir Pokemon İzdihamı!