Pokemon GO’da En Hızlı Seviye Atlamanın Yolu

Hızlı Seviye Atlamanın Yolu

Pokemon GO‘da klasik Pokemon oyunlarından alışık olmadığımız mekaniklerden biri de yalnızca eğittiğiniz Pokemon’un değil aynı zamanda karakterinizin de level yani seviye atlamasıdır. Doğrusunu söylemek gerekirse karakterinizin hangi seviyede olduğu oldukça önemli. Çünkü bu hem yeni eşyaların kilidini açarken daha güçlü ve daha nadir Pokemon’larla karşılaşma şansınızı artırır. Peki oyunda en hızlı seviye atlamanın yolu nedir?

Hızlı Seviye Atlamanın Yolu

Önce birkaç genel ve pratik ipucu ile başlayalım. Eğer asıl gizli yöntemi öğrenmek istiyorsanız bir sonraki paragrafa atlayın. Kısaca söylemek gerekirse oyunda başardığınız hemen her şey size XP yani deneyim puanı kazandırır. O nedenle hızlı seviye atlamanın yolu karşılaştığınız her şeyi yakalamaktan geçiyor. Her ne kadar bir milyonuncu Pidgey‘i yakalamak kulağa pek zevkli gelmiyor olsa da bunun vereceği XP hala hatırı sayılır düzeydedir ve yanında kazandığınız Candy‘lerde cabasıdır. Aynı zamanda gym‘leri sık sık ziyaret edin. İster buraları ele geçirin isterse savunmaya çalışın her koşulda iyi düzeyde XP verirler.

Hızlı Seviye Atlamanın Yolu

Bunlar en genel yöntemlerdi. Şimdi Pokemon GO’da hızlı seviye atlamanızı sağlayacak olan daha özel yöntemi paylaşalım. Her şeyden önce bir çok Pidgey‘e ihtiyacınız olacak (Weedle ve Rattata olabilir ancak Pidgey bu yöntem için en iyisi). Ayrıca Lucky Egg nesnesine ihtiyacınız var. Kendisi kazandığınız deneyim puanını iki katına çıkaran değerli bir eşya. Tüm nesneler hazırsa şimdi sonraki sayfaya geçelim.

[Toplam:361    Ortalama:2.8/5]

pokemon go moltres

Pokemon’ları Gözlerinden Tanıyabilir misin?

Sony Xperia M4 Aqua ve Xperia M5 Android 6.0.1 Marshmallow Güncellemesi

Sony Xperia M4 Aqua ve Xperia M5 Android 6.0.1 Marshmallow Güncellemesi