PokeStop ve Gym Oluşturma İsteği Nasıl Gönderilir?

PokeStop ve Gym Oluşturma

Nihayet etrafında hiç PokeStop ve Gym görmeyen oyuncular Pokemon GO‘nun geliştiricilerine yani Niantic’e bunun hakkında istekte bulunabilecekler. PokeStop ve Gym oluşturma için adımlarımızı takip edin.

PokeStop ve Gym Oluşturma

Daha önceki yazılarımızda ve bazı yorumlarda dile getirdiğimiz gibi Pokemon GO’da Gym ve PokeStop’lar Ingress isimli oyundan alınan verilerle oluşturulmuştur. Hatta şuradaki yazımızda yer verdiğimiz gibi bu verileri kullanarak çok kolay bir şekilde Pokemon GO’daki Gym ve PokeStop’ları bir harita üzerinde görebiliyordunuz. Ancak ya etrafınızda bunlardan hiçbiri yoksa ne yapmalı?

[irp]

İşte bu noktada devreye Niantic geliştiricileri giriyor. Bildiğiniz gibi Niantic kullanıcıları ile yakın ilişki içinde olan bir firma ve onların taleplerini dikkate alıyor. Tıpkı isim değiştirme veya takım değiştirme talebinde olduğu gibi. Ancak artık aynı yolla Pokemon GO’da Gym ve PokeStop oluşturma talebinizi de iletebileceksiniz. Bunun için aşağıdaki linkten gerekli sayfaya gidebilirsiniz.

https://support.pokemongo.nianticlabs.com/hc/en-us/requests/new?ticket_form_id=319988

PokeStop ve Gym Oluşturma

Yukarıdaki bağlantıyı kullanarak talep oluşturacağınız sayfaya gidin. Buradan gerekli birkaç kutucuğu doldurduktan sonra Niantic’e ilettiğiniz takdirde en geç 2 ya da 3 hafta içerisinde cevap verileceği belirtilmiş. Eğer gerçekten PokeStop ve Gym anlamında kısır bir bölgede bulunuyorsanız talebiniz büyük bir ihtimalle değerlendirilecek ve yeni noktalar haritanıza eklenecektir. Şimdi formda doldurmanız gereken alanlar için bir sonraki sayfaya geçelim.

[irp]

[Toplam:76    Ortalama:2.7/5]

Android: YouTube’da Video İzlerken İnternette Gezinme

Mac’ten Android’e Dosya Aktarımı Nasıl Yapılır?