Android: Dosya Bölme ve Birleştirme

Akıllı telefonunuzda zaman zaman büyük boyutlu dosyalar yer alabilir. Bunları birkaç GB büyüklüğündeki bir video veya ISO dosyası olarak düşünebilirsiniz. Peki, bu yüklü dosyaları e-posta atmak zorunda olsanız veya WeTransfer ile birine iletmeniz gerekseydi ne yapmanız gerekir, hiç düşündünüz mü? Korkmayın, Android’de dosya bölme ve birleştirme yapabilme şansınız var. Elinizdeki dosyaları küçük boyutlara bölerek e-posta atabilirsiniz. Bunun için sadece basit bir uygulamaya ihtiyacınız var. Birkaç GB büyüklüğündeki dosyaların bile nasıl kısa bir zamanda onlarca parçaya ayrıldığını görünce şaşırmayın; çünkü günümüzün akıllı telefonları için bunlar işten bile değil!

Android: Dosya Bölme ve Birleştirme

Kullanacağınız basit bir uygulama ile Android’de dosya bölme ve birleştirme işkence olmaktan çıkıyor. Bunun için size önereceğimiz uygulamayı seveceğinize dair en bir kuşkumuz yok. Uygulamanın ücretsiz sürümünde rahatsız etmeyecek düzeyde reklamlar var. Ayrıca 10 GB’dan küçük olan dosyaların bölünmesi ve birleştirilmesi destekleniyor. Eğer 10 GB’dan daha büyük boyutlu bir dosya bölecekseniz ücretli sürüme geçmeniz gerekiyor ki bize göre buna hiç gerek yok; zaten akıllı telefonların kapasitesi belli.

The app was not found in the store. :-(

Uygulama hem daha önceden bölünmüş olan dosyaları da birleştirebiliyor. Ayrıca dosya boyutuna bakılmadan istediğiniz parçaya bölebilme şansınız var. 25 GB’lık dosya parçaları için 100 MB’lık dosyayı dörde bölmek zorundasınız gibi düşünebilirsiniz. Android’de dosya bölme ve birleştirme uygulamasının nasıl kullanıldığına bir göz atalım.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Android En Popüler Etiketleri Bulma

Android: En Popüler Etiketleri Bulma

Instragram Hikayeler'in Snapchat'ten Farkı Nedir?

Instagram Hikayeler’in Snapchat’ten Farkı Nedir?