Android: En Popüler Etiketleri Bulma

Sosyal medya hesaplarınızın fazla miktarda takipçiye sahip olması veya sayfalarınızın beğeni sayısının yüksekliği size prestij kazandıran bir şey. Elbette bunlar zamanla olan bir şey; ancak güzel paylaşımlar yaparsanız ve doğru etiketler kullanırsanız kısa zamanda sosyal medya hesaplarınızın iyi bir noktaya geldiğine tanıklık edebilirsiniz. Şimdi ele alacağımız uygulama Android’de en popüler etiketleri bulma görevini üstlenerek sosyal medya hesaplarınızı ateşlemeyi hedefliyor.

Android: En Popüler Etiketleri Bulma

Android’de en popüler etiketleri bulma zor bir işlem. Üstelik bir de bulmanın dışında yazma derdi var. Her seferinde onlarca etiketi yazmak emin olun bir süre sonra sizi bezdirecektir. Neyse ki sürekli güncellenen ve etiketlerini de gündeme göre güncelleyen bir uygulama var ve böylece sadece kopyala-yapıştır yolu ile en popüler etiketleri paylaşımlarımızın sonuna ekleme şansımız oluyor.

HashTags for Instagram
HashTags for Instagram
Developer: Kimcy929
Fiyat: Ücretsiz+

Instagram, Facebook ve Twitter başta olmak üzere Android’de en popüler etiketleri bulma sağlayan uygulamada En Çok Kullanılan, Popüler, Doğa, Hava / Mevsim, Hayvanlar, Sosyallik / İnsan, Tatil / Ünlüler, Aile, Sanat / Fotoğrafçılık, Şehir, Yemek, Moda, Magazin, Eğlence, Takipçi Kazanma, Sehayat / Aktivite / Spor, Elektronik ve Yazım başta olmak üzere birçok ana kategori bulunuyor. Bunların bir de alt kategorileri var. Böylece gönderinizin hitap ettiği alana göre Android’de en popüler etiketleri bulma şansınız kolaylaşıyor.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Kimse Bu Pokemon'lara Sahip Olmadı

Pokemon GO’da Henüz Hiç Kimse Bu Pokemon’lara Sahip Olmadı

Android Dosya Bölme ve Birleştirme

Android: Dosya Bölme ve Birleştirme