Android: WhatsApp’tan GIF Gönderme

Günlük hayatta en çok kullandığımız uygulamalardan biri olan WhatsApp’ın hepimizin bildiği gibi bazı eksiklikleri var. Hatta GIF akımı şu sıralar bu denli popülerken ve Facebook buna doğal şekilde destek veriyorken, Facebook’un sahibi olduğu ve dünyada 1 milyarın üzerinde kullanıcısı bulunan WhatsApp’ta GIF gönderme neden bu kadar zor oluyor değil mi? Şaşılacak bir durum. Neyse ki Android’de WhatsApp’tan GIF gönderme işleminin basit bir çözümü var. GIF’leri video haline getirip kolaylıkla gönderebiliyoruz.

Android: WhatsApp’tan GIF Gönderme

Android’de WhatsApp’tan GIF gönderme uygulamasının mantığı, söylediğimiz gibi GIF’leri video haline getirerek WhatsApp’tan gönderilmesine imkan vermesi. Fakat burada ihtiyacımız olan, uygulamanın bize hem mevcut GIF’lerimizi video yapma fırsatı vermesi, hem de yeni GIF’ler bulmamızı kolaylaştırması. Her iki özelliği de aynı çatıda bulmak zor.

GIF to Video
GIF to Video
Developer: parizene
Fiyat: Ücretsiz+

GIF’leri video haline getiren birçok uygulama mevcut; ancak bizim size önerdiğimiz seçenekte hem akıllı telefonunuzdaki, hem de önemli kaynaklardaki GIF’leri kullanma şansınız var. Üstelik servisler arasında tek bir dokunuşla geçiş yaparak arama yapma fırsatınız oluyor. Yani uygulama aslında popüler servisleri kapsayan bir GIF arama motoru olarak da düşünülebilir.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]
pokemon-go-revenue

Pokemon GO’yu İşi Haline Getiren Adam Bundan Para Kazanıyor

Pokemon Filminin Fragmanı Yayınlandı

Yeni Pokemon Filminin Fragmanı Yayınlandı