Android: Fotoğraf Eskitme Tekniği

Eski fotoğrafların havası her zaman bir başkadır değil mi? Hatta günümüzde renklendirilmiş olan birçok eski fotoğrafı görüyoruz ancak hiçbiri o eski görüntüsündeki duyguyu bize veremiyor. Şimdiki konumuz Android’de fotoğraf eskitme tekniği. Böylece anlamlı olan fotoğraflarınıza tarih kazandırabilir, daha hoş görünmelerini sağlayabilirsiniz. Hatta bazı fotoğraflarınızı da bu şekilde bastırıp evinizde hoş bir eski zaman köşesi oluşturabilirsiniz. Yapılması gerekenler oldukça kolay.

Old Photo
Fiyat: Ücretsiz

Android’de fotoğraf eskitme tekniği için ihtiyacımız olan tek şey OldPhoto uygulaması. Uygulama ile mevcut fotoğraflarımıza eskitme efekti verebilir veya yeni fotoğraf çekerek üzerinde uygulama yapabiliriz. Fotoğrafın eskitme efekti uygulamanın kendisi tarafından veriliyor ve kağıdın kenarı da eski kart fotoğraflardaki gibi kırıklı hale getiriliyor. Şimdi bir fotoğraf üzerinde test yapalım ve alınan sonuca bir bakalım.

Android: Fotoğraf Eskitme Tekniği

Android’de fotoğraf eskitme tekniği işlem olarak oldukça basit. Uygulamada rahatsız etmeyecek düzeyde reklamlar mevcut ayrıca tam sürüme geçme veya satın alma gibi durumlar da söz konusu değil. Yapabileceğiniz bir eskitme düzeyi ayarı bile yok, sadece birtakım parlaklık ve karşıtlık ayarları yapılabiliyor ve buna aslına bakarsanız ihtiyaç da yok. Elde edilen sonuçlar yeterince tatminkar düzeyde. Dediğimiz gibi hayran olacağınız fotoğraflara hazırlıklı olun.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
vysor

Android: Ekranı Kırık Telefonu Bilgisayardan Kontrol Etme

Android: Pokemon’lu Selfie Çekilme