Android: Zil Seslerini Yedekleme

Android'de zil seslerini yedekleme

Çok sevdiğiniz akıllı telefonunuzu değiştirme vakti geldi. Yeni modele geçişle birlikte A’dan Z’ye her şeyiniz değişecek ve buna zil sesiniz de dahil. Android’de zil seslerini yedekleme yolu ile yeni telefonda da zil sesinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Aslında burada cihazınızın dahili hafızasında gömülü olarak gelen yani fabrika tarafından sunulan zil seslerini ele alıyoruz. Zaten bildiğiniz gibi dışarıdan ayrıca yüklenen melodileri yeniden yükleme fırsatınız var. Örneğin; X markasının o meşhur ıslıklı bildirim tonunu Y markasına da taşıyabilirsiniz.

Android: Zil Seslerini Yedekleme

Android’de zil seslerini yedekleme için öncelikle akıllı telefonunuzun root yetkisinin olması gerekli. Bunu daha önceden yapmış olabilirsiniz. Eğer root yetkiniz yoksa endişe etmeyin. Forum sayfamızdan cihazınıza özel root’un nasıl yapılacağı hakkında hızlı şekilde bilgi alabilirsiniz. Forum sayfamıza gitmek için buraya tıklayın. Root yetkisi olan telefonlar için bir de kapsamlı ve bizi reklamlarla rahatsız etmeyecek bir dosya yöneticine ihtiyaç duyacağız. Bu noktada da size tavsiyemiz Total Commander olacak.

Total Commander - file manager
Total Commander - file manager
Developer: C. Ghisler
Fiyat: Ücretsiz

Total Commander, Android’de kullanabileceğiniz en başarılı araçlardan biri ve reklam içermiyor. Root yetkiniz olmasa bile dosya yöneticisi olarak kullanabilirsiniz. Tabii bizim için buradaki amaç root klasörüne erişmek ve Android’de zil seslerini yedekleme yapmak. Hazırsanız başlıyoruz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Pokemon GO'yu Oynanamaz Hale Getiren Bulgu

Pokemon GO’yu Oynanamaz Hale Getiren Bulgu

vysor

Android: Ekranı Kırık Telefonu Bilgisayardan Kontrol Etme