Android: Ekranı Kırık Telefonu Bilgisayardan Kontrol Etme

⁠⁠⁠


Ekran kırık telefonu bilgisayardan kontrol etme ya da içindeki verilere ulaşma konusu oldukça karmaşık görünebilir. O nedenle biz bu konuyla ilgili size çeşitli yöntemler sunacağız. Mutlaka bir tanesi işinize yarayacak. Ekran kırılan bir telefona bilgisayardan ulaşmak dediğimiz zaman, bu aslında içindeki dosyalara erişme anlamına gelmiyor. Çünkü o çok kolay. USB’den bağlarsınız ve olur biter. Bizim bahsettiğimiz konu; ekran kırılan telefonu bilgisayardan kontrol etme ile ilgili. Hemen anlatalım.

Ekranı Kırık Telefonu Bilgisayardan Kontrol Etme

Ekranı Kırık Telefonu Bilgisayardan Kontrol Etme

Vysor çok beğendiğimiz bir servis. Çalışma şekli inanılmaz kolay. Eğer telefonunuzun camı kırıldı ve dokunmatik ekran artık tepki vermiyorsa, Vysor.io sitesine girin. Burada Google Chrome uyumlu eklentiyi kurmanız gerekiyor. Bu durumda işletim sisteminizin Windows ya da MacOS olması da önemsiz. Eklentiyi kurun ve telefonunuzu bilgisayara bağlayın. Servisin sizden iki zorunlu isteği var; 1- Telefonun ekranı kırılmadan önce Geliştirici Seçenekleri ayarlarının etkin olup; USB Hata Ayıklama seçeneğinin seçili olması gerekiyor. 2- Eklentiyi kurduktan sonra açılan pencerede ADB Drivers bölümüne tıklayın ve sürücüleri sisteminize kurun.

⁠⁠⁠


[Toplam:1    Ortalama:5/5]

3 Yorum

YORUM YAZ
  1. ekranı kırık bi telefonun ayarlarını nasıl yapılacağını, ekranın kilidini nasıl açılacağını, bağlanma onayını nasıl verileceğinide anlatsanız daha iyi bir program reklamı olurdu. bu uygulama var diyip kenara çekilmişsiniz. soru soranada forumda sor demişsiniz. başlık yanlış ozaman. ekranı kırık telefonu bilgisayardan kontrol etme demişsiniz. bi açıklık getirin lütfen konuya.

  2. telefonumun iç ekranı kırıldı içindeki belgeleri almak için usb kablasunu bilgisayara bagladım fakat içerikde bişi çıkmadı. biraz kurcaladıkdan sonra kilidini açmam gerektiğini öğrendim . dokunmatık devre dışı. sizin önerdiğiniz uygulamayı yükledim fakat yapamadım. baska yapabilceğim birsey varmıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir