Android’de Youtube Reklamlarını Engellemek

⁠⁠⁠


Android’de Youtube reklamlarını engellemek için birçok yöntem mevcut. Bilgisayarda videolar pek rahatsız edici değil çünkü atlaması daha kolay. Aynı zamanda engellemesi de bir o kadar basit. Fakat mobil platformlarda işler biraz karışık. Bu yazıda anlatacağımız yöntemlerle sinir bozucu kısa reklamlardan ömür boyu kurtulacaksınız.

Android’de Youtube Reklamlarını Engellemek

Youtube Reklamlarını Engellemek

Adblock uygulaması reklam engelleme dünyasının en eskilerinden ve günümüzde yayıncıların savaş açtığı ilk servis olma özelliğine sahip. Facebook, Youtube ve daha birçok video sitesiyle uyumlu olarak çalışıyor. Adblock aynı zamanda sayfaların daha hızlı yüklenmesine ve pil süresinin uzamasına da neden oluyor.

[irp]

Youtube Reklamlarını Engellemek

Free AdBlocker bir web tarayıcısı. Uygulama üstünden dolaştığınız sitelerde hiçbir reklamı görmüyorsunuz. Banner reklamlarını ve video reklamlarını engellerken aynı zamanda takip bilgilerinin cihazınıza kaydolmasını da engellemiş olacaksınız.

Opera-Mini-Browser

Opera Mini web tarayıcısı çok sevilen bir uygulama. Çünkü veri planınızda çok ciddi oranlarda tasarruf sağlıyor. Diğer yandan sinir bozucu reklamlar olmadan internette gezinti yapabiliyorsunuz. Çünkü Opera Mini’nin bünyesinde başarılı bir reklam engelleyici yer var.

[irp]

⁠⁠⁠


[Toplam:3    Ortalama:3.3/5]
Bilgisayardan iPhone'a Kablosuz Video Aktarımı

Bilgisayardan iPhone’a Kablosuz Video Aktarımı

iPhone En İyi Pokemon GO İzleme ve Radar Uygulamaları 0

iPhone: En İyi Pokemon GO İzleme ve Radar Uygulamaları