Android: Kulaklıksız FM Radyo Dinleme / Kaydetme

Android Kulaklıksız FM Radyo Dinleme  Kaydetme

FM radyo özelliği bazı kullanıcılar için akıllı telefonlarda olmazsa olmazlardan biri. Özellikle sabah ve akşam işe gidip gelirken sürekli internet üzerinden radyo dinleyerek kota harcamak istemeyenler, satın alma öncesinde beğendiği akıllı telefonda FM radyo olup olmadığını araştırıyor. Fakat sunulan uygulamalar genelde sadece FM radyo dinlemeyi ve hızlı erişim için istasyon kaydetmeyi sağlıyor. Oysa öyle bir uygulama var ki, Android’de kulaklıksız FM radyo dinleme ve kaydetme sağlayarak keyfinizi beş ile çarpıyor. Tabii bu derece kapsamlı bir uygulamayı kurmak için de root erişimi şart hale geliyor. Spirit FM adlı bu sınıfının en iyi uygulaması ayrıca ücretli. Bunu da belirtelim. 20.43 TL’lik bir fiyatı var ancak değecek özellikler içeriyor.

Android: Kulaklıksız FM Radyo Dinleme / Kaydetme

Android’de kulaklıksız FM radyo dinleme ve kaydetme uygulaması genelde FM radyo alıcısı içeren tüm Android’li akıllı telefonlara uyum sağlayabiliyor ancak yine de bazen uyumsuzluklarla karşılaşılabildiğini okuyoruz. Bu durumda elbette çaresiz değilsiniz Google Play’de harcama iadesi yapabilirsiniz. Gelelim uygulamanın özelliklerine… RDS okuma özelliği ile çalan müzik hakkında ekrana bilgi getirebilme, radyo bazlı bildirimleri alabilme, kilit ekranı üzerinden kolaylıkla kontrol edilebilme, görsel seçenekler, kulaklıksız FM radyo dinleme ve FM radyo kaydetme gibi birçok cezbedici seçenek sunuluyor.

Spirit1: Real FM Radio
Spirit1: Real FM Radio
Developer: Mike Reid
Fiyat: ₺30,99

Söylediğimiz gibi Android’de kulaklıksız FM radyo dinleme ve kaydetme uygulaması ileri düzey seçenekler içerdiğinden root yetkisi gerektiriyor. Bu konuda sitemizin forum sayfasından dilediğiniz zaman destek alabileceğinizi unutmayın. Uygulama gerçekten muhteşem özellikler içeriyor. Kurcaladıkça fiyatını hak ettiğine biraz daha emin olacaksınız. Özellikle kulaklığınızın üzerindeki tuşlara frekans değiştirme veya kayıtlı kanallar arasında gezinme gibi seçenekler verilebilmesi de son derece hoş.

Eski Telefondan Yeni Telefona Veri Aktarma

Android: Eski Telefondan Yeni Telefona Veri Aktarma

Pokemon GO iOS 1.5.0

Pokemon GO: 2. Nesil Pokemon’ların Çıkış Tarihi Belli Oldu