Android: Çalan Müziğin Adını Okuma

Müzikleri toplu şekilde dinlerken, o an hoşumuza gidenlerin adlarını ekrana bakarak öğrenebiliyoruz. Eskilerin müzik çalarları ve şimdilerin akıllı telefonları ekranları ile bu işi fazlasıyla kolay şekilde bizlere sağlıyor. Peki, spor yaparken veya bisiklete binerken ekrana bakarak çalan şarkının adını okumak kolay mı? Pek değil. İşte bu sırada yardımcı bir uygulama kullanmak gerekiyor. Uygulamanın görevi Android’de çalan müziğin adını okuma ve kullanması oldukça keyifli. Özellikle ekrana sık şekilde bakma fırsatı olmayan ve dinlediği müzikleri sonradan aramakla uğraşmak istemeyenler için birebir.

Songie
Fiyat: Ücretsiz+

Android’de çalan müziğin adını okuma uygulaması kurulum sonrasında kolaylıkla kullanılmaya başlanabiliyor. Tüm akıllı telefonlarda kullanım destekleniyor ve gerektiği miktarda faydalı menü seçeneklerine de yer veriliyor. Elbette hepimizin aklına gelen ilk soru uygulamanın Türkçe desteği olup olmadığı. Hayır, Türkçe desteği yok. En azından şimdilik yok; ama zaten biz bunu daha ziyade yabancı müzikler için kullanacaktık değil mi?

Android: Çalan Müziğin Adını Okuma

Uygulama güzel ayarlanmış. Açtıktan sonra artık müzikler değiştiğinde adları okunmaya başlanıyor. Android’de çalan müziğin adını okuma aşamasını parçanın başında olduğu gibi sonunda da yapabiliyorsunuz. Daha birçok faydalı ayar mevcut. Bu sırada uygulamanın reklam içermediğini belirtelim. Sadece birkaç noktada kullanım kısıtlaması var ancak kritik değil. İsterseniz düşük bir ödeme ile destekte bulunabiliyorsunuz ve tam sürüme geçebiliyorsunuz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Venezuela'da Pokemon GO Oynamak Cesaret İster

Venezuela’da Pokemon GO Oynamak Cesaret İster

FaceTime Alternatifi Google Duo İle Görüntülü Sohbet Gerçekleştirin