Android: Canlı Duvar Kağıdı Ekleme

Android işletim sistemleri ile birlikte uzun zamandır hayatımızda olan bir konu var: Canlı duvar kağıtları. Fakat sunulan seçeneklere baktığımızda çoğu zaman sayısı onu geçmeyen ve uzun süredir bildiğimiz canlı duvar kağıtları karşımıza çıkıyor. Android’de canlı duvar kağıdı ekleme oldukça kolay bir işlem ve size tavsiyemiz akıllı telefonunuzu böylece daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz. Android’de canlı duvar kağıdı ekleme için ihtiyaç duyabileceğiniz tek şey Google Play’den indirebileceğiniz basit bir uygulama.

Android’de Canlı Duvar Kağıdı Ekleme

Söylediğimiz gibi Android’de canlı duvar kağıdı ekleme işlemini asla gözünüzde büyütmeyin. Size tavsiye edeceğimiz uygulama akıllı telefonunuzun hafızasını işgal etmediği gibi ileri düzey root gibi işlemlere de gereksinim duymuyor. Elbette bizim için en önemli olan yönlerinden birisi de ücretsiz olması ve reklam içermemesi. Firma tarafından sağlanan verilere göre uygulama içinde 200’ün üzerinde canlı duvar kağıdı yer alıyor. Ayrıca GIF’leri ekleyip canlı duvar kağıdı haline getirme şansı var. Bir diğer önemli mevzu ise uygulamadaki canlı duvar kağıtlarının düşük işlemci gücü tüketecek şekilde optimize edilmiş olması. Yani gerçek hayata döndüğümüzde artık şarj canavarı canlı duvar kağıtlarının sonuna geçmiş oluyoruz.

LoopWall (Live Wallpapers)
LoopWall (Live Wallpapers)
Developer: Audrius Koncius
Fiyat: Ücretsiz+

Android’de canlı duvar kağıdı ekleme uygulamasının çalışma mantığı basit. İlginizi çeken kategoriye girip sunulan onlarca seçeneklerden birine karar veriyorsunuz. Sonra da seçeneğin canlı duvar kağıdı yapılmasını onaylıyorsunuz. Eğer ihtiyaç duyuyorsanız animasyon hızını veya efektin ekranınızda kaplayacağı alanı da ayarlar içinden belirleyebilme şansınız var.

[Toplam:4    Ortalama:5/5]
Bildirimleri Sessize Almak

Android 7.0 Nougat’ta Bildirimleri Sessize Almak

Android'de kopyalanan metinleri başka bir cihaza gönderme

Android: Kopyalanan Metinleri Başka Bir Cihaza Gönderme