Android: Şeffaf Duvar Kağıdı Kullanma

Android'de şeffaf duvar kağıdı kullanma

Android sürümleri yükseldikçe gelişmeler sadece teknik yönlerle sınırlı kalmadı. Özellikle eski sürümlere baktığınızda görsel açıdan da devrim niteliğinde özelliklerin eklenmiş olduğunu görmemek elde değil. Büyük yeniliklerden birisi de canlı duvar kağıtları. Hareketinize göre tepkiler verebilen veya kendi kendine oluşturduğu animasyonlarla akıllı telefonunuza daha farklı bir hava katan canlı duvar kağıtları işlemci tarafına biraz yük getirse de birçok kullanıcılar tarafından seviliyor. Şimdi ise size Android’de şeffaf duvar kağıdı kullanma moda olma yolunda ilerliyor.

Android’de Şeffaf Duvar Kağıdı Kullanma

Android’de şeffaf duvar kağıdı kullanma arka kameranın sürekli olarak kullanımını temel alıyor. Yani özelliğin kullanımı süresince arka kamera devrede olacağından yine güç tüketimi tarafında olumsuz bir etki söz konusu ancak bu havalı görüntü için bir süre kullanabilirsiniz. Ekranınız sanki şeffafmış gibi sürekli arka planı gösteriyor ve ikonlar kamera görüntüsünün üzerinde duruyor.

Şeffaf Ekran
Şeffaf Ekran
Developer: SmartDroid Tech
Fiyat: Ücretsiz

Uygulamayı kurduktan sonra Android’de şeffaf duvar kağıdı kullanma işlemine hemen başlayabilirsiniz. Uygulamanın ek olarak sunduğu hiçbir ayar veya rahatsız edici reklam yok. Duvar kağıdı seçme menüsüne kamera görüntüsü gibi bir seçenek ekliyor şeklinde düşünebilirsiniz. Hazırsanız duvar kağıdını değiştirelim.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Android'de işlemci hızını düşürme

Android: İşlemci Hızını Düşürme

Pokemon GO 0.37.0

Pokemon GO 0.37.0 Çıktı! / Yenilikler ve APK Dosyası