Android: Ses Tuşları İle Müzik Değiştirme

Trafikte veya spor yaparken çalan müziği değiştirmek çoğu zaman bir işkence haline gelir. Önce akıllı telefonu cebinizden çıkartmalı, ekranın tuş kilidini açmalı ve müzik çalardaki tuşları bularak çalan müziği değiştirmelisiniz. Halbuki ses seviyesi ayar tuşlarına bu görevi eklerseniz akıllı telefonunuzun nerede olduğunu aramadan müziği değiştirebilirsiniz. Android’de ses tuşları ile müzik değiştirme için ihtiyacınız olan sadece basit bir uygulama. Üstelik uygulama Musixmatch, Spotify, SoundCloud, Poweramp Music Player, BlackPlayer Music Player, Rocket Music Player , PI Music Player , Shuttle Music Player, PlayerPro Music Player ve Laya Music Player başta olmak üzere 200’den fazla uygulama ile uyumlu çalışabiliyor.

Android’de Ses Tuşları İle Müzik Değiştirme

Android’de ses tuşları ile müzik değiştirme uygulaması cihazınızın veya o an bağlı olan kulaklığın ses seviyesi ayar tuşlarına müzik değiştirme görevini atıyor. Peki, ses seviyesi ayarı nasıl yapılıyor? Bunun da cevabı uygulama içinde verilmiş. Seri şekilde ses seviyesi ayarlama tuşlarına bastığınızda bu kes çalan şarkıyı değiştirme yerine ses seviyesi ayarı devreye giriyor.

Frinky Music Controller
Fiyat: Ücretsiz

Ek olarak yine ses seviyesi ayar tuşları üzerinden çalan müziği durdurma görevi de yerine getirilebiliyor. Android’de ses tuşları ile müzik değiştirme uygulamasının sunduğu bir diğer güzel detay ise zamanlayıcı özelliği. Belirlediğiniz bir sürenin sonunda uygulama çalan müziği otomatik olarak durdurabiliyor. Uygulamada Türkçe desteği olmasa da kullanım son derece rahat. Rahatsız edici reklamlar da yok.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Android: Pokemon GO Team Mystic Teması

Android: Torrent’ten Video İndirmeden İzleme