Android: Torrent’ten Video İndirmeden İzleme

YouTube’un kullanıcılara sağladığı kolaylık gibisi yok. YouTube’un altyapısında tamamını indirmeden canlı akış olarak video izlerken, aynı sırada izleyeceğiniz kısımların da indirilmesine devam ediliyor. Torrent’in ağır bastığı yön ise içerik zenginliği ancak dosyaların çoğu zaman tamamen indirildikten sonra izlenmesi gerekiyor. Ani gelişen “akşam film izleme” kararlarında öncelikle filmin tamamen inmesini beklemeli ve ondan sonra izlemeye başlamalısınız. Bu da internet hızınıza bağlı olarak ciddi bir zaman kaybı demek. Şimdi size bahsedeceğimiz yöntem ise Android’de Torrent’ten video indirmeden izleme sağlıyor.

Android’de Torrent’ten Video İndirmeden İzleme

Android’de Torrent’ten video indirmeden izleme size ciddi anlamda kolaylık sağlayacak. Bu yöntemin sunacağı avantajlardan birisi de indireceğiniz videonun kalitesini ve sesini önceden kontrol etme fırsatını size vermesi. Uygulama oldukça basit. Uygulamaya Torrent dosyanızı verdikten sonra indirme başlıyor ve kısa bir önbellekleme süreci sonunda video izlenmeye hazır hale geliyor.

Ek olarak altyazı dosyası da içinde hazırda bulunan Torrent’leri doğrudan VLC Player gibi oynatıcıların içine alarak anında altyazılı olan filmleri de tamamen indirmeden izlemeye başlayabilirsiniz. Tabii bu uygulamayı sabit internet bağlantısına kablosuz ağ üzerinden bağlı olan kullanıcılara tavsiye ediyoruz. Mobil internet üzerinden denemeniz tek bir filmle bile tüm internet bağlantı kotanızı bitirmeyi sağlayabilir. Uygulamada reklamlar yer alsa da size sunulanların karşılığında görmezden gelinebilir.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Android: Ses Tuşları İle Müzik Değiştirme

iPhone 7 Jet Black Almamak İçin 4 Neden