Android: Rootlu Telefonlarda Pokemon GO Oynamak

⁠⁠⁠


Rootlu telefonlarda Pokemon GO oynamak ile ilgili bir yazı hazırladık. Çünkü en son çıkan Pokemon GO 0.37.0 sürümüyle beraber root erişimi sağlanan tüm Android telefonlarda Pokemon GO engellenmeye başlandı. Sadece Android değil iPhone tarafında da Jailbreak uygulanan telefonların Pokemon GO erişimi engelleniyor.

Rootlu Telefonlarda Pokemon GO Oynamak

  • İlk telefonunuza Xposed Framework uygulamasını yüklemeniz gerekiyor. Telefonunuz rootlu olduğu için kolaylıkla yükleyebilirsiniz. Burada tıklayın.
  • Xposed Framework kurulumunun ardından RootCloak modülünü indirin. APK dosyası bu linkin içinde yer alıyor.
  • Xposed Installer’ı çalıştırarak biraz önce indirmiş olduğunuz RootCloak modülünü seçin ve etkinleştirin.

RootCloak

  • RootCloak ayarlarına girin.  Menüde Add/Remove Apps’i göreceksiniz. Buraya girin ve Pokemon GO uygulamasını bularak içeri alın.  Eğer bu esnada sorun yaşarsanız Pokemon GO uygulamasını ZORLA KAPAT ya da FORCE CLOSE seçeneğiyle RAM’den kaldırın ve tekrar deneyin.
  • Hepsi bu kadar. Artık rootlu telefonlarda Pokemon GO oynamak mümkün hale geldi. Eğer teknik bir sorun yaşarsanız http://akillitelefon.com/forum sayfamıza ulaşabilirsiniz.
  • Pokemon GO’nun en son APK sürümünü indirmek için forum sayfamızda link yer alıyor.

⁠⁠⁠


[Toplam:2    Ortalama:5/5]

5 Yorum

YORUM YAZ
  1. İYi GÜNLER BEN DEDİKLERİNİZİN HEPSİNİ YAPIYORUM OYUN ACILIYOR GMAİL YAZIYOM SONRA DURMADAN YUKLENIYO O YUVARLAK DURMADAN DONUYOR BI YARDIM EDIN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir