Android: YouTube’da Reklam Engelleme
YouTube’dan sevdiğiniz bir müziği açarsınız, akıllı telefonunuzu veya tabletinizi kendi haline bırakırsınız. Peşinden de tarzı bozmadan ve tam kıvamında birkaç tane güzel müzik gelir. Her şey iyi giderken birden yüksek sesli bir reklam ile tüm müzik dinleme keyfiniz alt üst olur. Bunu engellemek YouTube’un ücretli servisi YouTube Red’e aylık 10 USD karşılığı üye olmanız istenir. Peki, Android’de Youtube’da reklam engelleme yolu yok mu? Elbette var. Üstelik akıllı telefonunuza root atmadan ve alengirli yollar izlemeden basit bir şekilde Android’de Youtube’da reklam engelleme yapabilirsiniz. Öncelikle oldukça güvenilir bir kaynak olan XDA Labs’ın uygulamasını indirmelisiniz.

XDA
XDA
Developer: XDA
Fiyat: Ücretsiz

XDA Labs’ın uygulamasını Google Play’den indirdikten sonra yapmanız gereken bir adım daha var. Google Play’deki XDA Labs uygulaması Google Play şartları gereği onaysız olan uygulamaları içermemek zorunda. O yüzden indirmiş olduğunuz XDA Labs uygulaması içinde özel uygulamaları bulamayacaksınız. Özel uygulamalar içinse uygulamanın içindeki Upgrade seçeneğine basarak ücretsiz olarak güncelleme yapacak ve gerçek XDA Labs uygulamasını yükleyeceksiniz. Tabii doğrudan XDA forumlarından XDA Labs APK’sını da yükleyebilirsiniz, tercih sizin.

Android: YouTube’da Reklam Engelleme

Gerçek XDA Labs uygulamasına sahip olduğumuza göre Android’de Youtube’da reklam engelleme için gerekli olan uygulamayı indirebiliriz. Yapılması gerekenler çok basit. Android’de Youtube’da reklam engelleme uygulamasının çalışma prensibi de oldukça zekice. Reklam önceden tespit ediliyor, akıllı telefonunuzun ses çıkışı engelleniyor ve Skip Ad / Reklamı Geç seçeneği gelir gelmez uygulama tarafından otomatik basılıyor ve reklam geçildiği anda her şey normale dönüyor. Böylece rahatsız edici hiçbir ses çıkmıyor ve müzik yayınının kesintisi dikkat çekmiyor. Üstelik uygulamayı kurup bir kere aktifleştirmeniz yeterli. Sonrasında kendi YouTube uygulamanızı kullanmaya devam ediyorsunuz.

Android YouTube'da Reklam Engelleme (1)

XDA Labs uygulamasında artık Android’de Youtube’da reklam engelleme için kullanacağımız Cygery Adskip for YouTube uygulamasını indirebiliriz. Sonrasında uygulamanın çalışması için gerekli izinleri vereceğiz ve her şey tamamlanmış olacak.

Android YouTube'da Reklam Engelleme (2)

Android’de Youtube’da reklam engelleme uygulaması öncelikle Skip Ad / Reklamı Geç tuşuna basma yetkisi için Erişilebilirlik üzerinden izin istiyor. Bu izni veriyoruz. Böylece, Skip Ad / Reklamı Geç tuşu çıkar çıkmaz Android’de Youtube’da reklam engelleme uygulaması gerekeni yapacak.

Android YouTube'da Reklam Engelleme (3)

Android’de Youtube’da reklam engelleme uygulaması çalışmaya hazır. Güzel özelliklerden birisi de ön tanımlı olarak aktif geliyor. Mute audio during ad seçeneği, Skip Ad / Reklamı Geç tuşu gelene kadarki sürede reklamın ses çıkartmasını engelliyor. O zaman size artık reklamsız YouTube ile bol eğlence dileyebiliriz!
[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Android'de bilgisayardaki Torrent'leri uzaktan yönetme

Android: Bilgisayardaki Torrent’leri Uzaktan Yönetme

Yeni E-Postaları En Üstte Görüntüleme

iOS 10’da Yeni E-Postaları En Üstte Görüntüleme