YouTube, Spotify ve iTunes Arasında Müzik Listesi Transferi

YouTube, Spotify ve iTunes Arasında Müzik Listesi Transferi 2

YouTube, Spotify ve iTunes arasında müzik listesi transferi yapmak imkansız değil. İnternet bağlantılarımızın hızlanması, kotaların artması, akıllı telefonların hızla yaygınlaşması derken artık istisnalar haricinde cihazlarımıza MP3 yüklemez olduk. Kullanıcılar müzik dinlemek için daha çok Spotify gibi çevrimiçi müzik akışı sağlayan servisleri ya da YouTube’u tercih ediyor. Apple ekosistemine dahil olan kullanıcılar için tabii iTunes gerçeği var. Bu hizmet ve uygulamalarda kişisel yürütme listeleri oluşturarak kendi beğenilerinize, gün içindeki aktivitelerinize ve ruh halinize uygun müzikler dinleyebiliyorsunuz. Peki YouTube, Spotify ve iTunes arasında müzik listesi transferi yapmak isterseniz nasıl bir yol izlemeniz gerekecek?

YouTube, Spotify ve iTunes Arasında Müzik Listesi Transferi

YouTube, Spotify ve iTunes Arasında Müzik Listesi Transferi 1

iPhone ve iPad için geliştirilen 25 Most Played adlı uygulama ile farklı müzik hizmetlerindeki yürütme listelerini diğer servislere aktarabiliyorsunuz. 25 Most Played uygulaması ile Spotify, YouTube, Apple Music ve iTunes arasında liste aktarımı, paylaşım, bulma ve takip bilgisi aktarımı gerçekleştirilebiliyor. Evet, artık Spotify’daki müzik listelerinizi YouTube üzerinden de dinleyebileceksiniz, bunun tam tersi durum da geçerli. (Elbette dinlemek istediğiniz müziklerin diğer serviste de bulunuyor olması gerekiyor.)

Uygulama ile diğer kullanıcıların oluşturdukları yaratıcı ve ilham verici yürütme listelerini keşfedebilirsiniz. Evet, 25 Most Played’dan bir müzik keşfetme hizmeti olarak da yararlanmanız olası. Ücretsiz olan araç App Store uygulama mağazasından iOS 9.3 ve daha güncel işletim sistemli iPhone, iPad ve iPod Touch modellerine yüklenebiliyor.

The Playlist Network
The Playlist Network
Developer: 25 Most Played
Fiyat: Ücretsiz
[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Android'de kendi el yazınızdan klavye yapımı

Android: Kendi El Yazınızdan Klavye Yapımı

WhatsApp'ta Fotoğrafları Otomatik Silmek

WhatsApp’ta Fotoğrafları Otomatik Silmek