ViewSonic VX2276-smhd ve ViewSonic VX2476-smhd Monitör Hediyeli Anket

Firmanın sponsorluğunda düzenlenen ViewSonic VX2276-smhd ve ViewSonic VX2476-smhd monitör hediyeli anket başladı. SuperClear IPS teknolojili ve çerçevesiz monitörlerden birini kazanmanız için yapmanız gerekenler oldukça basit. Katılımınızın geçersiz olmaması için bazı önemli noktaları hatırlatmamızda fayda var:

Katılımlar 25 Kasım Cuma’yı 26 Kasım Cumartesi’ne bağlayan gece 00:00’da sona erecek ve kazanan talihliler 28 Kasım Pazartesi günü sitemizden ve forumumuzdan açıklanacak. Ek bir sorunuz varsa akillitelefon.com/forum sayfamızdaki çekiliş ana konusundan bizlere ulaşabilirsiniz.

Herkese bol şans.

ÖNEMLİ NOTLAR

  • Anketi doldurma sırasında vereceğiniz e-posta adresi doğru olmalı. Aksi halde hediye kazanmış olsanız bile sizinle iletişim kuramayız.
  • Katılımınızın geçerli sayılabilmesi için anketteki iki soruyu cevapladıktan sonra karşınıza gelen düğmeler ile anket sonucunu Facebook duvarınızda ve eğer kullanıyorsanız Twitter’da HERKESE AÇIK olarak paylaşın. Paylaşım yapmayan talihliler için yeniden çekiliş yapılacaktır.
  • Sorularla ilgili tüm bilgileri http://www.viewsoniceurope.com/tr adresinde bulabilirsiniz.

Sonucu görmek için quizi paylaş !


Testi tamamlamak için isim ve e-posta bilgilerini yaz

ViewSonic VX2276-smhd ve ViewSonic VX2476-smhd Monitör Hediyeli Anket %%total%% soru %%score%% doğru!

Katılımını tamamlamak için Herkese Açık olarak Facebook duvarında ve varsa Twitter'da paylaş.19 Yorum

YORUM YAZ
  1. GERÇEKTEN ÇOK HOŞ BİR MÖNİTÖR DİZAN EDİLMİŞ VE ÜSTÜN TEKNOLOJİK ÖZELLLİKLER İLE DONATILMIŞ DOĞRUSU GERÇEKTEN SAHİP OLMAK İSTERİM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir