ViewSonic VX2276-smhd ve ViewSonic VX2476-smhd Monitör Hediyeli Anket

oo

Firmanın sponsorluğunda düzenlenen ViewSonic VX2276-smhd ve ViewSonic VX2476-smhd monitör hediyeli anket başladı. SuperClear IPS teknolojili ve çerçevesiz monitörlerden birini kazanmanız için yapmanız gerekenler oldukça basit. Katılımınızın geçersiz olmaması için bazı önemli noktaları hatırlatmamızda fayda var:

  • Web sitemizin https://www.facebook.com/akillitelefoncom Facebook sayfasını beğenin.
  • Yarışma sponsorumuzun https://www.facebook.com/ViewSonicTR Facebook sayfasını beğenin.
  • Hemen aşağıda yer alan anketteki iki soruya (doğru veya yanlış cevaplamanız önemli değil) cevap verin. Anket sonucunu Facebook duvarınızda ve eğer kullanıyorsanız Twitter’da HERKESE AÇIK olarak paylaşın.

Katılımlar 25 Kasım Cuma’yı 26 Kasım Cumartesi’ne bağlayan gece 00:00’da sona erecek ve kazanan talihliler 28 Kasım Pazartesi günü sitemizden ve forumumuzdan açıklanacak. Ek bir sorunuz varsa akillitelefon.com/forum sayfamızdaki çekiliş ana konusundan bizlere ulaşabilirsiniz.

Herkese bol şans.

ÖNEMLİ NOTLAR

  • Anketi doldurma sırasında vereceğiniz e-posta adresi doğru olmalı. Aksi halde hediye kazanmış olsanız bile sizinle iletişim kuramayız.
  • Katılımınızın geçerli sayılabilmesi için anketteki iki soruyu cevapladıktan sonra karşınıza gelen düğmeler ile anket sonucunu Facebook duvarınızda ve eğer kullanıyorsanız Twitter’da HERKESE AÇIK olarak paylaşın. Paylaşım yapmayan talihliler için yeniden çekiliş yapılacaktır.
  • Sorularla ilgili tüm bilgileri http://www.viewsoniceurope.com/tr adresinde bulabilirsiniz.

Sonucu görmek için quizi paylaş !


Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

ViewSonic VX2276-smhd ve ViewSonic VX2476-smhd Monitör Hediyeli Anket %%total%% soru %%score%% doğru!

Pokemon GO 0.43.3

Pokemon GO 0.43.3 Çıktı! / Yenilikler ve APK Dosyası

pokemon-go-halloween

Pokemon GO Cadılar Bayramı Etkinliği Neler Sunuyor?