Görüntülü Konuşma Destekli WhatsApp: WhatsApp Messenger 2.16.319

Video Görüşme Destekli WhatsApp

WhatsApp nihayet video görüşme desteğini sağlamaya başladı. Fakat riskli ve binlerce cihazda test edilmesi gerektiği için ilk aşamada Android kullanıcıları yararlanabilecek. Yani tüm mobil platformlar için erişilebilir durumda değil. Biz video görüşme destekli WhatsApp Messenger 2.16.319 APK dosyasını yazıda paylaşacağız. Facebook Messenger’ın uzun zamandır desteklediği video arama desteğinin WhatsApp’a geliyor olması sektördeki tüm rakiplerini zora sokabilir. Özellikle video görüşme özelliğiyle milyonlarca kişiye ulaşana popüler uygulamaların zaman için de aktif kullanıcı sayılarını kaybedecekleri açık bir şekilde ortada. Direkt rakip olarak bildiğimiz Telegram ve Signal içinse durum daha da kötü bir hal alacaktır.

Video Görüşme Destekli WhatsApp

  1. WhatsApp Messenger 2.16.319 APK dosyasını yüklemek için buraya tıklayın.
  2. APK dosyası cihazınıza inecek. Şimdi telefon ayarlarından Güvenlik bölümüne girin ve ”Bilinmeyen Kaynaklar” alanını bularak işaretleyin.
  3. Şimdi indirdiğiniz WhatsApp Messenger 2.16.319 APK dosyasını yükleyin.
  4. Hepsi bu kadar!

Eğer yüklemeyle ilgili sorun yaşarsanız http://akillitelefon.com/forum sayfasından yardım alabilirsiniz.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...