Android ve iOS İçin En Eğlenceli Beş Satranç Oyunu

Android ve iOS uyumlu En Eğlenceli Satranç Oyunları ile karşınızdayız. Akıllı telefonunuzda satranç oynamak istediğinizde Android ve iOS işletim sistemleriyle uyumlu çok sayıda seçeneğin karşınıza çıktığını görmüşsünüzdür. Klasik satranç emülatörlerinden geçmişteki gerçek maçlardan alınan ve taktikleri pratik etmenizi sağlayan senaryolara uzanan alternatifler mevcut. Akıllı telefon kullanıcılarının severek oynadığı En Eğlenceli Satranç Oyunları içerisinden popüler beş tanesini sizler için derledik.

Android ve iOS İçin En Eğlenceli Beş Satranç Oyunu

Real Chess

Android ve iOS En Eğlenceli Satranç Oyunları 1

Klasik satranç oyunlarına yeni bir boyut ekleyen Real Chess gelişmiş 3D grafikleri ve efektleriyle birlikte sanal bir oyundan alınabilecek zevkin fazlasını vaat ediyor. Yapay zeka ya da gerçek oyunculara karşı mücadele edebiliyorsunuz. 2400 farklı zorluk seviyesi içeren yapay zeka, sohbet, satranç ipuçları, 3D ve 2D versiyonlar, manzara ve portre modu seçenekleri var.

Real Chess
Fiyat: Ücretsiz+

Battle Chess 3D

Android ve iOS En Eğlenceli Satranç Oyunları 2

Battle Chess başarılı animasyonlar, çoklu oyun modu ve daha birçok özelliğe ev sahipliği yapan 3D bir oyun. Beş farklı insansı satranç takımı içeriyor: Barbar, Cüce, İskelet, Ork ve Spartalılar. Yapay zeka üç farklı zorluk seviyesi içeriyor, gerçek oyuncularla karşılıklı oynayabiliyorsunuz.

Battle Chess 3D
Fiyat: Ücretsiz
Battle Chess 3D
Fiyat: Ücretsiz

Chess With Friends

Android ve iOS En Eğlenceli Satranç Oyunları 3

Chess With Friends adından da anlaşılabileceği üzere arkadaşlarınızla karşılıklı satranç oynama olanağı sağlayan, dünyanın en eski ve en popüler strateji oyunlarından birisi. Aynı anda birden fazla oyun oynama, hareketleri takip etme ve istatistikleri geliştirme olanağı hazır. Oyun kayıt tutma, yeteneğinizi ölçme, durumunuzu başkalarıyla kıyaslama, satranç koçuyla pratik yapma, oyundaki hareketleri tekrar izleme, Android ve iOS platformlarında aynı anda birden fazla oyun oynama imkanı içeriyor.

Chess With Friends Free
Fiyat: Ücretsiz+
Chess With Friends Classic
Fiyat: Ücretsiz

iChess

Android ve iOS En Eğlenceli Satranç Oyunları 4

iChess oyunu puzzle’lar yardımıyla gerçek oyunlarda zaman kaybetmeden pratik yapma ve satranç pratiğinizi geliştirme olanağı sunuyor. Gerçek oyunlardan alınmış 1000 çevrimdışı puzzle bizlerle. Başlangıç seviyesi, ileri seviye ve ciddi satranç ustaları için üç farklı zorluk seviyesi bulunmakta. Tüm puzzle’lar çevrimdışı erişime açık ve internet bağlantısına ihtiyaç duyulmuyor. Stockfish analiz ve ipucu motoruyla satranç bilginizi / pratiğinizi geliştirmenize yardımcı oluyor. Çözülmüş / başarısızlığa uğranmış ya da görülmemiş puzzle’lar için kuş bakışı modu kullanılabilmekte. 2016 satranç turnuvalarından esinlenerek oluşturulmuş puzzle’ları dahi çözebiliyorsunuz, ancak bu ücretli seçenekte mevcut.

iChess - Chess Puzzles/Tactics
Fiyat: Ücretsiz+
iChess - Chess puzzles
Fiyat: Ücretsiz+

Тoon Clash Chess

Android ve iOS En Eğlenceli Satranç Oyunları 5

Oyunda Forest, Playville veThe Magic Tree olarak adlandırılan üç farklı fantastik 3D ortamda satranç oynayabiliyorsunuz. Eşsiz 3D action karakterler, yüzlerce eğlenceli animasyon, farklı satranç modları, tek cihazda aile üyeleri ya da arkadaşlarınızla oynamanıza olanak sağlayan oyun moduna yer veriliyor. Yapay zeka üç farklı zorluk modu içeriyor. Otomatik kayıt, hamleleri geri alabilme, klasik iki boyutlu görünüm; perspektif, tepeden bakış ve serbest kamera bakış modları sunulmakta.

Satranç Canlandırılan
Fiyat: Ücretsiz+
Toon Clash CHESS
Fiyat: Ücretsiz+


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...