iOS/Android: Instagram Yer İmleri ve Saklama

Rakipler gibi Instagram da güncellemelerden geçiyor ve son olarak iki yeni özellik katan bir diğer güncelleme geldi. Facebook tarafından satın alınmış olan fotoğraf odaklı sosyal ağ uygulaması son olarak iOS ve Android uyumlu mobil uygulamalarını güncelleyerek Profil kısmına saklanan içerikler ve yer imleri özelliklerini ekledi.

Instagram Yer İmleri ve Saklama Özellikleri

Belirli bir içeriği saklamak ve ilerde tekrar görebilmek için basit biçimde besleme alanındaki her bir girdinin sağ alt kısmında beliren yeni yer imi sembolüne tıklamanız yeterli. Bu şekilde imlenen içerikler daha sonradan Profil sayfanızdaki Saklanan İçerikler kısmına girilerek görülebilecek. Bu demek oluyor ki yer imi verdiğiniz içeriği sadece siz görebiliyor olacaksınız.

instagramm

Yeni özellik Instagram 10.2 ile birlikte kullanıma girmiş durumda ve güncellemeyi henüz almadıysanız App Store ya da Play mazağa üzerinden sonuç alabilir ya da aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz:

Instagram
Fiyat: Ücretsiz
Instagram
Fiyat: Ücretsiz


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 1 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 4,00.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...