Android Kilit Ekranını Aşmanın Yolu

Android işletim sistemindeki güvenlik özellikleri sürümden sürüme artış gösterdi ve kontroller arttırıldı. En iyi güvenlik önlemlerinden biri olarak parmak izi okuyucular gösteriliyor ama parola kullanımı hala revaçta. Ayrıca parmak izi eklense bile hatalara karşı parola girilmesi isteniyor. Bununla birlikte AcLocker, Next Lock Screen gibi uygulamalar daha özelleştirilmiş kilit ekranları sunuyor yani daha gelişmiş parolalar kullanılabiliyor.

Android Kilit Ekranını Aşmanın Yolu

Bir kullanıcı Android ekran kilidi parolasını unutursa ne yapacak? Fabrika ayarına dönüş, ROM yükleme gibi işlemler var ama veriler siliniyor ve uzun bir süreç. XDA forumlarındaki HMJ-q8 adlı kullanıcı sayesinde bu sorun aşılabiliyor. Root bile gerektirmeyen, verileri silmeyen bu işlem sayesinde yüzünüz gülecek!

Aşılabilen Ekran Kilitleri

  • Çizim
  • PIN
  • Yüz tanıma
  • Parola

Gerekenler

CWM Recover kurtarma menüsü kurulu olmalı

  1. Şu linkten lockscreen_fixer uygulamasını indirin ve ZIP paketini açmayın
  2. SD kart içine ya da OTG kablosuyla cihaz içine kopyalayın
  3. Telefonu kapatıp CWM Recovery ile başlatın (aynı anda ses kısma ve Güç butonları basılı)
  4. Kurulum menüsünde SD karttan ZIP seçin ve bu dosyayı gösterin
  5. İşlem bitti mesajı gelince yeniden başlatın
  6. İlk açılış uzun sürebilir. Ardından kilit ekranı parolasız biçimde açılacak.

cwm01-e1481695301525


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 1 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 5,00.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...