Android: Sigarayı Bırakmanızı Sağlayacak 3 Uygulama

android-sigarayi-birakmanizi-saglayacak-3-uygulama-0

Android için sigarayı bırakmanızı sağlayacak 3 uygulama ile sizlerleyiz. Sigara içmek hem sağlığınız hem de ülkemizdeki zamlar, fiyatlandırma politikası ve vergiler düşünüldüğünde cüzdanınız için oldukça zararlı. Tabii sigaranın zararları hakkında konuşmak sigarayı bırakma konusunda pek yardımcı olmuyor, motivasyonu sağlamak ve çaba göstermek gerekiyor. Android işletim sistemli akıllı telefonunuza yükleyebileceğiniz bu uygulamalar sigarayı bırakma sürecinde motivasyonunuzu üst seviyede tutabilir. Dilerseniz sigarayı bırakmanızı sağlayacak 3 uygulama nelermiş hep birlikte görelim.

Android: Sigarayı Bırakmanızı Sağlayacak 3 Uygulama

1. Smoke Free

App Store’da bu alanda kullanıcıların en çok tercih ettiği uygulama olan Smoke Free bir süre önce Google Play uygulama mağazasına da adım attı. Sigarasız geçirdiğiniz süreyi dakika olarak göstermesi, Smoke Free sekmesinde kazanımlarınızı sergilemesi motivasyon açısından oldukça faydalı.

android-sigarayi-birakmanizi-saglayacak-3-uygulama-1

Uygulamada size sürekli yeni görev ve hedefler belirleniyor, bu sayede bağımlılığınızdan kurtulabilmeniz amaçlanıyor. Bu tip durumlarda ödüllendirmenin öneminin farkında olan geliştiriciler her dönüm noktasında kullanıcıya bir rozet verilmesini sağlamış.

Özetlemek gerekirse, yukarıda belirtilen faktörlerin bir kombinasyonu ve her gün göreceğiniz istatistiklerin dumansız günlerinizi çekilebilir kılması amaçlanmakta.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
android-ve-ios-youtube-video-oynatma-sorunu-ve-cozumu-0

Android ve iOS: YouTube Video Oynatma Sorunu ve Çözümü

iphone-uyumlu-not-alma-uygulamasi-bear-0

iPhone Uyumlu Not Alma Uygulaması Bear