Sahte Super Mario Run APK Dosyaları Dolaşımda

Sahte Super Mario Run APK dosyaları çeşitli internet sitelerinde dolaşıma girmiş vaziyette. Yeni bir mobil oyun kullanıma sunulduğunda, oyunun Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlere yüklenebilmesini sağlayan APK kurulum dosyası internette hızla dolaşıma giriyor. APK dosyaları tıpkı Windows işletim sistemli kişisel bilgisayarlarımızdaki EXE dosyaları gibi, Google Play’den indirip yüklediğimiz uygulamaların APK dosyaları da arka planda indiriliyor ve kurulum bu şekilde gerçekleştiriliyor.

Sahte Super Mario Run APK Dosyaları Dolaşımda

super-mario-run-apk-1

Nintendo yeni popüler mobil oyunu Super Mario Run’ı iki gün önce ilk etapta yalnızca iOS işletim sistemi için indirmeye sundu. Android kullanıcılarının Super Mario Run için bir süre beklemeleri gerekecek. Fakat bu süreçte Android’li akıllı telefon sahibi oyun tutkunlarını yanıltmaya yönelik bazı Super Mario Run APK dosyaları çeşitli web sitelerinde dolaşıma girdi. Bu dosyalarda virüs ve malware’ler yer alıyor. Super Mario Run Android için henüz kullanıma sunulmadı, yani bir APK dosyası da bulunmuyor.

KO Player gibi bazı sitelerde Super Mario Run’ı Samsung Galaxy, LG V20 ya da Google Pixel akıllı telefonda etkinleştirdiğini iddia eden APK dosyaları bulunmakta. Bu türden içeriklere kesinlikle kanmayın ve cihazınıza hiçbir şekilde indirip çalıştırmayın.

Super Mario Run Android için resmi olarak kullanıma sunulduktan sonra dahi farklı internet sitelerinden Super Mario Run APK dosyasını indirip kurulum gerçekleştirmek güvenli değil. Hacker’lar bu tür dosyalara çeşitli kodlar ekleyerek sorunsuzca oynanabilen oyunun arka planda kötü niyet barındıran çeşitli işlemler yürütmesini sağlayabilir.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

Super Mario Run İnternet Paketi Kullanımı

Jailbreak’li iPhone’da Super Mario Run Oynamak