Android ve iOS: Counter-Strike Benzeri 5 Oyun

Android ve iOS için Counter-Strike benzeri 5 oyun ile karşınızdayız. Eski güzel Counter Strike, hiçbir zaman ölmeyecek olan bir FPS oyunu. 1999’da bir Half-Life modu olarak hayatımıza giren ve oyun dünyasında bir kült halini alan oyun hala güçlü bir oyuncu kitlesine sahip. Counter-Strike bağımlılarını anlayabiliyoruz. Bilgisayarlarından uzun süre boyunca ayrı kaldıklarında işaret parmaklarının kaşınmaya başladığı ve bir süre sonra akıllı telefonlarına bir FPS oyunu indirmek için harekete geçtiklerini biliyoruz. Bu noktada Counter-Strike’a benzeyen doğru oyunu tercih etmek önem teşkil etmekte. Dilerseniz Android ve iOS uyumlu Counter-Strike benzeri 5 oyun nelermiş hep birlikte görelim.

Android ve iOS Counter-Strike Benzeri 5 Oyun

Android ve iOS: Counter-Strike Benzeri 5 Oyun

1. Critical Ops

 Listedeki en popüler oyun konumundaki Critical Ops 2015’ten beri oynanabilir durumda ve geliştiricisi oyun üzerinde hala aktif olarak çalışıyor. Oyunda kontroller harika; çeşitli ögelerin nasıl konumlandırılacağı ve nasıl hareket edileceği konusuna kafa yorulduğu belli. Hemen her şey Counter-Strike’ı anımsatıyor, fakat silah almadan yakınlaştırma ya da izleme yapamıyorsunuz. Oyunda bir takım bomba yerleştiriyor, diğer takımın ise bu bombayı etkisiz hale getirmesi gerekiyor. Haritalar eşsiz olsa da CS haritalarını andırıyor. Küçük olmaları sebebiyle aksiyon üst düzeyde.
Critical Ops
Fiyat: Ücretsiz
Critical Ops
Fiyat: Ücretsiz+

2. Counter Attack Team 3D Shooter

Oyunun adının sevimli olmadığına katılıyoruz fakat aslında başarılı bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Estetik ve silahlar açısından güzel, dinamikler oldukça iyi ama maalesef multiplayer desteği bulunmuyor. Geliştiricilerin verdiği bilgiye göre yeni sürümünde multiplayer özelliği olacak.
Counter Attack Multiplayer FPS
Fiyat: Ücretsiz+

3. Bullet Party 2

Bullet Party görsellik anlamında önceki iki oyundan daha geride fakat tercih etmek için sebepler var. Hem sol hem de sağ başparmağın altında ateş etme butonunun olması büyük avantaj sağlıyor, dönmeyi ve hedef almayı oldukça kolaylaştırıyor. Oyun tamamen ücretsiz ama zaman zaman video izletmek istiyor, bu sayede yeni silahlar satın alabiliyorsunuz.
Bullet Party 2
Fiyat: Ücretsiz
Bullet Party 2
Fiyat: Ücretsiz

4. Critical Missions: SWAT

Oyun küçük, sıkışık seviyelerde son derece basit bir deneyim sunuyor. Counter Strike’tan ilham alındığı oldukça açık ve oyun oynamak için fazla zamanınız olmadığında hızlı çatışmalara girmeniz için ideal. Öyle olmasaydı bu listeye girmesi pek mümkün değildi.

Critical Missions: SWAT Lite
Fiyat: Ücretsiz

5. MaskGun

MaskGun harika bir oyun ancak şaşırtıcı şekilde az sayıda ülke marketinden indirilebiliyor. Neden öyle olduğu konusunda hiçbir fikrimiz yok, yakın gelecekte daha fazla ülkede indirmeye açılmasını umuyoruz.
MaskGun ® - Multiplayer FPS
Fiyat: Ücretsiz+
MaskGun ® Multiplayer FPS
Fiyat: Ücretsiz+


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...