Telefon İçin En İyi Müzik Uygulamaları

İşte canınız sıkılıyor mu? Ara sıra sıkıntıdan kafanızı duvara vurmak mı istiyorsunuz? Çok fazla dertlenmeyin! Sessiz biçimde acı çekmenize gerek yok. Artık çok sayıda müzik uygulamasını kullanarak ve kulaklığınızı başınıza geçerek sıkıntıları unutabilir ve eğlenebilirsiniz.

Eğlendirici Müzik Uygulamaları

Spotify İle Meşgul Olun

spotify-app

Geniş müzik arşiviyle bilinen Spotify aynı zamanda müzik dinlerken vakit geçirmek için de ideal. Spotify’in diğer ses odaklı eğlence seçenekleri de var. Uygulama ücretsiz olsa da şarkıları çevrimdışı dinlemek için Premium üye olmak şart. Aylık ödemeyle üye olanlar komedi kanalını kullanarak popüler komedyenlerin standup şovlarını dinleyebilir. Kelime kanalını açanlarsa farklı dillerden yeni kelimeler öğrenerek dil bilgisini geliştirebilir.

Spotify Music
Fiyat: Ücretsiz+
Spotify Music
Fiyat: Ücretsiz+

SoundCloud İle Sıkıntıları Unutun

SoundCloud-app

SoundCloud sıkılanlar için harika bir uygulama çünkü dünyanın bir numaralı sosyal ses platformu. Dünyanın her yanından kullanıcılar müzikten komediye ve ortam seslerine kadar içeriğe ulaşabiliyor. Ücretsiz uygulamayı indirenler çevrimdışı dinleyebilmek için SoundCloud Go üyeliği alıp aylık ödeme yapmak zorunda ama kimi zaman indirimler olabiliyor. Klasik radyo kanallarının şovlarını dinleme imkanı da veren uygulamayla hikayeler bölüm bölüm dinlenebiliyor. Gerçek kullanıcıların başına gelmiş gerçek olaylar dinlenerek deneyim elde edilebiliyor.

SoundCloud - Music & Audio
Fiyat: Ücretsiz+
SoundCloud: müzik & audio
Fiyat: Ücretsiz

Audible İle Gününüz Su Gibi Aksın

audible-app

Audible’ın müzik dünyasına henüz merhaba demediyseniz sıkı durun! 180 binden fazla sesli kitap içeren ortamda eğlenceli vakit geçirmek son derece kolay. Uygulama ücretsiz olsa da aylık üyelik ücretli ve plana bağlı olarak içerik değişiyor. Ücretsiz modda aylık bir kitap hediye. Ünlü sanatçıların yeni kitapları ve klasikler rahat biçimde sesli olarak dinlenebiliyor.

Audible
Fiyat: Ücretsiz
Audiobooks from Audible
Fiyat: Ücretsiz


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...