İngilizce Öğrenenlere Gramer Uygulamaları

Yeni nesil cihazlarda yer alan klavyeler yazım hatalarını bulup kelimeleri düzeltiyor olsa da gramer konusunda beklenen desteği sunamıyorlar. İngilizce öğrenmek isteyenler kelimeleri kolayca hafızasına alabilir ama gramer öğrenmek başlı başına bir konu.

İngilizce Öğrenenlere Gramer Uygulamaları

İş ilanları hala iyi İngilizce bilgisi istiyor ve bu alanda eksiğinizi kapatmak istiyorsanız bulabileceğiniz çok sayıda başarılı uygulama var. Bunlar sayesinde sadece İngilizce değil diğer dilleri de öğrenebilirsiniz.

Practice English Grammar

Practice-English-Grammar-app

Bu ücretsiz uygulama 2014 yılının en iyi eğitim uygulamasına aday olmuştu. Soru kartları, sorular, oyunlar, makaleler ve özel feri besleme içeren uygulamada belirli gramer konularındaki zamanlar ve pasif örneklerin üzerinde çalışarak yazma becerinizi iyileştireceksiniz. Hafızanıza alın ve kartları kullanarak kendinizi sınayın.

Practice English Grammar
Fiyat: Ücretsiz+
Practice English Grammar
Fiyat: Ücretsiz+

Grammaropolis Complete

Grammaropolis-app

Her yaştan öğrenenlere göre hazırlanan ve öğretmen içeren bu uygulamanın her bir kısmı ayrı bir kasaba gibi düzenlenmiş. Şehir haritasında dolaşırken çeşitli görevleri tamamlamak kaydıyla öğreniyor ve bilginizi test ediyorsunuz. Ek quiz’lerle daha fazla sınama yapılabiliyor. Videolar, kitaplar, şarkılar ile her yaşa hitap ediyor. Ücretli ama deneme sürümü de var.

Grammaropolis - Complete
Fiyat: ₺22,28+

Grammar App

Grammar-App-screenshot

Nerden başlayacağınızı bilemiyorsanız bu uygulama sayesinde her alandan biraz da olsa bilgi alabilirsiniz. Sunumları izleyin, pratik egzersizlerini deneyin ve eğlenceli gramer oyunları oynayın. Gramer ile ilgili tüm alanlar kapsama dahilinde ve 200 farklı öğrenme seçeneği var. Piyasadaki en ilgi gören gramer uygulaması olması şaşırtıcı değil. Aynı zamanda yazma becerinizi de geliştireceksiniz.

Grammar App by TapToLearn
Fiyat: Ücretsiz

Grammar Up

Grammar-Up-app

Bu uygulamaysa iş odaklı içeriğe odaklanıyor ve gramer alanındaki artılarınız ve eksilerinizi anlamanız için grafikler gösteriyor. Ardından odaklanmanız gereken alanı seçebilirsiniz. Uygulamanın basit sürümü ücretsiz ve uygulama içi satın alma var. Sayaç özelliğini açarak kendinizi daha fazla zorlama şansınız da bulunuyor. Daha hızlı ve verimli öğrenim için gerçek zamanlı hata geri beslemesi sunabiliyor.

Grammar Up : Lite Edition
Fiyat: Ücretsiz+
Grammar Up Lite
Fiyat: Ücretsiz+

English Grammar Book

English-Grammar-Book-app

Ücretsiz bir uygulama arıyorsanız bu seçenek en iyi seçenek. Uygulama içi satın almalar yok ve ne varsa onunla idare ediyorsunuz. Büyük oranda ödemeli benzer uygulamalarda yer alan özelliklerin benzerleri karşınıza çıkıyor. Geniş aralıktan konular, quiz skorlarıyla ilgili anında geri bildirimler hazır.

English Grammar Book
Fiyat: Ücretsiz
[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Android: Camera360 İle İlgi Çekici Kamera Efektleri

Android: En İyi Antivirüs Uygulamaları