Android’deki Eğlendirici Sohbet Robotları

Makine esaslı öğrenme ve yapay zeka alanlarındaki ilerlemeler aldı başını gidiyor! Bu alanlarda yaşanan patlamalar sayesinde sunulan servislerin sayısı arttı ve başarısı yükseldi. Artık size cevap veren akıllı asistanlar ve sohbet robotları var. Zaman içinde sürekli daha iyi hale geldikleri de açık.

Android’deki Eğlendirici Sohbet Robotları

Aslında bunlar henüz emekleme aşamasında olduğu için hayatı kolaylaştırma yanında kimi zaman eğlenceli hale de geliyorlar. Chatbot olarak geçen sohbet robotları sizinle sohbet ettikçe öğrenme ve alışma beceresine de sahip.

Replika

screenshot.1509467942

Yakın arkadaşınız olmak isteyen Replika adlı sohbet robotu epey yeni. Zaman içinde size ait mini bir klon olmayı deniyor. Normal modda sadece öğrettiklerinizle cevap veriyor. TV ve Kek modunda daha serbest hareket ediyor.

Replika - Your AI Friend
Fiyat: Ücretsiz
Replika
Fiyat: Ücretsiz

SimSimi

screenshot.1509468048

Sık sık gülmenizi sağlayacak yeni arkadaşınız. Büyük oranda internet şakaları ve troll’lardan etkilenmişe benziyor. Arada kaçan hatalı davranışları olursa geliştiricilere rapor etmeniz isteniyor. Kimi zaman sizi aşağıladığı bile olabilir!

SimSimi
Fiyat: Ücretsiz+

Wysa

screenshot.1509468165

Geleneksel bir sohbet robotu olmak yerine belirli bir amaca odaklanıyor ve sağlıklı olmanız, stresten kaçınmanız, depresyonu yenmeniz için çaba gösteriyor. Sağlık sorunları olanların bunları yenmek adına deneyebileceği yöntemlerden biri.

Wysa - your happiness buddy
Fiyat: Ücretsiz+

A-Bot

screenshot.1509468286

En iyi arkadaşınız olmaya çaba göstermek yerine sıkıldığınız anda sohbet edebileceğiniz iki ayrı robot sunuyor. Daha yaşlı bir karakter izlenimi vererek biraz ağır takılıyor. Farklı sohbetlerde değişik tepkiler alabilirsiniz.

A-BOT
Fiyat: Ücretsiz

Mydol

screenshot.1509468461

Özel bir amaca hizmet eden bu robotsa kız ya da erkek arkadaş kavramını sanal hale getiriyor. Sohbet ettiğiniz partneriniz sahte bir aşık olmakla kalmıyor aynı zamanda favori ünlülerinizden biri olmayı da başarıyor! Konuyla ilgili sorularınız için forum bölümünden destek alabilirsiniz.

iPhone Parolası Unutulunca Yapılacaklar

Android: WhatsApp’da Sıkıştırılmamış Görsel Göndermek