Xiaomi Mi Updater APK v3.0.0 İndir

Xiaomi Mi Updater APK v3.0.0 İndir 2

Xiaomi Mi Updater APK v3.0.0 indirme bağlantısıyla karşınızdayız. Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Xiaomi performans / fiyat oranı yüksek modelleriyle ön plana çıkmayı başarıyor. Firmanın tüm dünyada satışa sunulan çok sayıda akıllı telefonu var. Xiaomi’nin akıllı telefonlarında Android işletim sistemini temel alan MIUI arayüzü bulunmakta. Xiaomi kullanıcıları Android sürüm güncellemelerinden daha çok MIUI güncellemelerinin yolunu gözlüyor. MIUI arayüzünün 9. versiyonunun global stabil hali bazı modeller için dağıtılmaya başlanmış durumda. Firma güncellemeleri akıllı telefona yüklemek için çeşitli yöntemler sağlıyor. En çok tercih edilen yöntem Mi Updater uygulamasını kullanmaktan geçiyor.

Xiaomi Mi Updater APK v3.0.0 İndir

Xiaomi Mi Updater APK v3.0.0 İndir 1

Mi Updater uygulamasıyla Xiaomi akıllı telefon kullanıcıları cihazlarını iki farklı şekilde güncelleyebiliyor. System Update.zip dosyasını indirip bununla güncelleme yapabiliyor veya Recovery ROM‘u indirip kullanarak firmware flash’lama gerçekleştirebiliyorlar. MIUI arayüzünün yeni versiyonunu yüklemek için ilgili MIUI dosyasını indirmek ve akıllı telefonun dahili depolama birimine kaydetmek gerekmekte. Mi Updater uygulaması ile güncellemeleri yüklemek oldukça kolay. Arayüzü hayli basit ve olabildiğince kullanıcı dostu bir şekilde tasarlanmış. Çeşitli flash’lama araçları gibi kompleks seçenekler içermiyor.

Mi Flash Tool aracını sevmiyorsanız Xiaomi akıllı telefonunuzu güncellemek için Mi Updater’ı kullanabilirsiniz. Araç bir APK dosyasının yardımıyla kurulabiliyor. Güncel versiyonu v3.0.0Mi Updater APK v3.0.0 dosyasını aşağıdaki yönergeleri izleyerek indirebilir ve akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

  • Mi Updater v3.0.0 APK dosyasını buradan indirin.
  • Dosyayı Xiaomi akıllı telefonunuza transfer edin.
  • Cihazda Settings – Security menüsüne erişin ve Unknown Sources seçeneğini etkinleştirin.
  • Dosya yöneticisi ile APK dosyasının bulunduğu dizine gidin ve dosyanın üzerine dokunarak kurulumu gerçekleştirin.
  • Uygulama tepsisinden Mi Updater uygulamasını çalıştırabilir ve akıllı telefonunuzun yazılım versiyonunu bu araçla güncelleyebilirsiniz.
[Toplam:1    Ortalama:5/5]
iPhone X Isınma Sorunu ve Çözümü 1

iPhone X Isınma Sorunu ve Çözümü

iOS 11 iPhone'da Web Sayfalarını PDF Dosyası Olarak Kaydetmek 4

iOS 11: iPhone’da Web Sayfalarını PDF Dosyası Olarak Kaydetmek