Boomerang Tarzı Kısa Video Uygulamaları

Instagram imzalı Boomerang uygulamasıyla tekrar eden kısa süreli videolar çekiliyor. Bu uygulamaya doyamayanlardan biriyseniz başka tür benzer uygulamalar sayesinde daha yaratıcı sonuçlar elde edebilirsiniz. Kimi zaman diğer uygulamalar daha çok özellik sunabilir.

Boomerang Tarzı Kısa Video Uygulamaları

Boomerang ilgi görüyor ama tek seçenek değil ve eksikleri var. Bundan faydalanmak isteyen çok sayıda rakip türedi:

VivaVideo

screenshot.1510563009

Piyasadaki en güçlü video düzenleme uygulamalarından biri ve iyi bir Boomerang alternatifi. Çok sayıda seçenek ve kamera filtreleri sunuyor.

VivaVideo - Best Video Editor
Fiyat: Ücretsiz+
VivaVideo: Video Düzenleme
Fiyat: Ücretsiz+

LoopVid

screenshot.1510563255

Video tekrar etme özelliği Boomerang’ı sevmenizi sağladıysa LoopVid ilginizi çekecek. Kolayca işlem yapma ve daha uzun sürelerde çalışma olanağı veriyor. Farklı ek özellikler sunmakta ve GIF de yapabilmekte.

InstaBoom

screenshot.1510563340

Boomerang gibi işliyor ama ek özellikler içeriyor. 1 saniyelik videolar yapıp iki yönde oynatabilirsiniz. GIF gibi sürekli işleyen videolar da elde edilebiliyor.

InstaBoom
Fiyat: Ücretsiz+

Flipagram

screenshot.1510563421

Boomerang’ın az seçenek sunmasından sıkılıp daha fazlasını isteyenlere hitap ediyor. Tam ekran animasyon, 60 saniyelik video müziği ekleme, tam ekran görüntüleme, filtre ekleme seçenekleri var.

Flipagram
Fiyat: Ücretsiz+
Flipagram
Fiyat: Ücretsiz+

Vine

screenshot.1510563503

Instagram yerine Twitter ortamında bu tür videolar paylaşmak istiyorsanız çözümü Vine olacak. Altı saniyelik kısa videolar çekin ve montaj işlemi gerçekleştirin. Arabirim basit ve yönetim kolay.

Vine
Fiyat: Ücretsiz
Vine Camera
Fiyat: Ücretsiz

Konuyla ilgili sorularınız için forum bölümünden destek alabilirsiniz.

iOS 11: iCloud’u Kapatma

iPhone X’deki Çentiği Gizleyen Duvar Kağıtları