Video Alıntı ve Kırpma Uygulamaları

Günümüzde video kesme ve düzenleme işlemleri daha sık kullanılır hale geldi. Video çekerken içeriği yakalamaya odaklanıyoruz ve fotoğraflar aksine içlerinden iyi olanı seçmek ve diğerlerini silmek yerine video düzenleme işine soyunmamız gerekiyor. Mobil cihazlarda sıkıntılı olabiliyor.

Video Alıntı ve Kırpma Uygulamaları

Kimi zaman bir videonun sadece kısa bir anını alıp bir amaçla kullanmak da isteyebiliriz.

Easy Video Cutter

Sadece Android sürümü olan bu uygulama video düzenleme konusunda tam kapsamlı. Diğerlerinden ayıran yanı kullanım sırasında ortaya çıkıyor. Kesme işleminden sonra kendi logosunu basmıyor. Aynı zamanda kısa videoları birleştirebilirsiniz.

Easy Video Cutter
Fiyat: Ücretsiz

MP4 Video Cutter

Özellikle video kesmek için geliştirilmiş bir uygulama ve son derece sade. Son derece başarılı biçimde sonuca giden uygulamada kesilecek alanı kolayca seçebilir ve işaretledikten sonra saniyeler içinde sonuca gidebilirsiniz. Sonucu paylaşmak da epey kolay.

MP4 Video Kesici
Fiyat: Ücretsiz

Video Cutter by Office No. 786

Geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan uygulama ilgi çekiyor. Her tür dosya formatına destek veriyor ve diğer uygulamalar aksine MP4 ile sınırlı kalmıyor. Kesme işleminden sonra elde edilen videolar kolayca paylaşılabiliyor.

Video Cutter
Fiyat: Ücretsiz

Crop Video

Sadece iOS kullanıcılarına hitap ediyor ve 58.9 MB yer kaplıyor! Kare kare seçim yöntemiyle kesme işlemi gerçekleştiriyor. Zaman gecikmesiyle videoları elde etmek mümkün. Ardından YouTube, Facebook, Insta, iMessage gibi ortamlarda paylaşabiliyor.

Clip Trim

Apple kullanıcılarıyla sınırlı kalan bir diğer uygulama ve 39.1 MB yer kaplıyor. Kolayca videoları kırpabilir ve kaydırma çubuğuyla istenen sonucu elde edebilirsiniz. Ardından favori şarkılarınızı ekleyebilirsiniz. Bunun için ücretli sürüme terfi etmeniz bile gerekmiyor! Efekt ekleme imkanı da var.

ClipTrim - Video editor trim
Fiyat: Ücretsiz+

Konuyla ilgili sorularınız için forum bölümünden destek alabilirsiniz.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...