ASUS ZenFone 5 Max Snapdragon 660 ile Ortaya Çıktı

Tayvan merkezli bir bilgisayar ve donanım üreticisi ASUS yeni ZenFone 5 serisini geçtiğimiz haftalarda başarıyla tamamlanan 2018 Dünya Mobile Kongresi’nde tüm katılımcılara tanıtmıştı. ASUS’un 5 serisinin en üstünde ZenFone 5z bulunuyor. Bunun altında ise ZenFone 5 var. Son sıraya bütçeye daha uygun orta sınıf ZenFone 5 Lite konumlandırılmış. Ancak bu zamana kadar ZenFone 5 Max telefonunun varlığından söz edilmemişti.

Evet, ZenFone 5 Max gerçek ancak firma henüz telefonun duyurusunu yapmadı. Neyse ki Wi-Fi sertifikasını kazandıktan sonra şimdi popüler test uygulaması Geekbench’de ortaya çıkmış durumda. Telefon orta üst sınıf Snapdragon 660 çipsetine sahip. 4 GB RAM’i var ve en yeni Android 8.0 Oreo işletim sistemini çalıştırıyor.

Zenfone 5 Max

Max’in Geekbench’de yer alan bilgileri bize çok fazla şey anlatmıyor. Neyse ki ortaya çıkan bu haberin ardından ZenFone 5 Max sızıntılarının hız kazanmasını bekleyebiliriz.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 2 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 3,50.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...