Yeni Profil Mesajları

1. Denizin telefonu
    Denizin telefonu
    Benim telefonum general mobile bugün annem kargoyla getirdi telefona kulaklık taktıgımda okumuyor hoparlör den veriyor sesi
  2. Sexavet
    Sexavet siilaunlu
    Selam hos gekdin
  3. Acarbyrm06
    Acarbyrm06
    Galaxy on7 cihazıma noguat güncellemesi hala gelmedi sebebi ne olabilir? Güncelleme takviminde 17 kasım yazıyordu
  4. masumoncu
    masumoncu pamirkiziltug
    samsung J7 prıma en son navıgasyon seslı turkçe
  5. masumoncu
  6. Can85
    Can85 crowleypasha
    Merabalar aynı sıkıntı benimde başıma geldi tif suya düştü prince yatırdım sonra açıldı belli bi süre sonra tif şarj aletinden çıkardığım an kapaniyo şarj takılı olmadığında çalışıyo siz çözüm buldunuz mu servise verdim 1300tl para istiyor benden
  7. ersin33
    1. Melike kartal
      16 Kasım 2017 22:54
  8. tabiatkalbim
    tabiatkalbim pamirkiziltug
    Hocam merhaba,HTC DESİRE 820 kullanıyordum hattımı telefondan çıkarıp sonra taktim fakat o an telefonun hattı görmediğini farkedip yaptırmak istedim haliyle ilk götürdüğüm yer çok kurcaladığından ondan sonraki yerler de yapamadı haliyle.Telefon çalışıyor durumda,tablet olarak kullanıyordum,ondan sonra hattımı hiç kullanmadım ve hat öldü.Fakat telefonumda kurulu wp vardı,+
    1. tabiatkalbim
      tabiatkalbim
      Geri Yükle/Onayla Ve Devam Et butonlarıyla karşılaştim.Telefonuma onay kodu gönderemem,wp benim sağ kolum iletişimi sürekli onunla sağlıyorum sosyal platform kullanmadığım için.Yapılabilecek hiçbir şey yok mu?Lütfen olsun,konuya dair bilgilerinizi paylaşırsanız benimle çok sevinicem,sağlıcakla kalın.
      16 Kasım 2017 00:33
  9. mustafa7818
    mustafa7818 onurduran
    merhaba onur bey lg v10 cihazıma bir türlü rom atamadım yardım edermisiniz
  10. Jhin
    Jhin
  11. agit
    agit 76Yusuf41
    konu aç burada yardımcı olurum.
    1. 76Yusuf41
      76Yusuf41
      Yardimci olurmusunuz
      12 Kasım 2017
    2. agit
      agit
      konu aç yardımcı olurum.
      12 Kasım 2017
  12. hakanvolkan
    hakanvolkan ozogulcan
    J7 prime telefonum yazılım güncellemesi sonunda ekranda "Google Play hizmetleri sürekli olarak duruyor" hatası veriyor.
    Yardımlarınızı rica ederim
  13. hakanvolkan
    hakanvolkan mustafa57
    J7 prime telefonum yazılım güncellemesi sonunda ekranda "Google Play hizmetleri sürekli olarak duruyor" hatası veriyor.
  14. hakanvolkan
    hakanvolkan onurduran
  15. hakanvolkan
    hakanvolkan pamirkiziltug
    merhaba;
    Yardımlarınızı rica ederim.
  16. kumralnz49
    kumralnz49 Huseyin
    Hayırlı akşamlar j7 prime telefonuma güncelleştirme yapmak istiyorum ama en güncel sürüm zaten yüklü diyor neden anlamadım?
  17. çpolıyuyg
    çpolıyuyg telefonkurdu
    canlı desteğin amına koyim
  18. Batsy
    Batsy pamirkiziltug
    hocam android 6.0'a 5.1 mi atıcam rom yardımcı olucak mısın bi ?
  19. uysal
    uysal pamirkiziltug
    merhaba samsung J7 ile video açamıyorum. ne yapmalıyım şimdiden teşekkür ederim.
  20. ishak_sl