ASUS ZenFone 6 Flip Cover modunda kaldı

Yer
Adana
Sensörler bozulmuş olabilir veya ekran jelati bile buna sebep olabilir. Hard resetten sonra başka ne yapılabilir bilmiyorum. Donanımsal bir hata olabilir. Bir telefoncuya götürmeniz iyi olabilir.

Yer
Istanbul
Cihaz
Lenovo P2
Bu arada şu uygulamada gelirse Hall Sensör'ün çalışma analizini kontrol edebilir misiniz? Sensörün bulunduğu bölgede ek mıknatıs tutarak sanırım test etme şansı olabilir. Grafik mıknatısı algılayacak mı bir bakalım.

Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.

Zenfone 6 flip cover ekranında yani kendini akıllı kılıf modunda açıyor. Ve buradan çıkamıyoruz.
hocam son bi kaç gundur bu sorunla karsı karsıya kaldım ve çözümü 4.3 jelly bean ile çözmüş bulunmaktayım sorun donaımsal degil tamamiyle yazılımsaldır ( Zenfone 6-A600CG-Flash Via Fastboot-WW_user ) bulup yukle sorun çözülecektir sonra 4.4.2 kitkata geçiş yapabilirsin

Zenfone 6-A600CG-Flash Via Fastboot-WW_user ) bulup yukle sorun çözülecektir ama bu yazılmda sorunlar var mesela kamera sim görememe gibi durumlar söz konusu bu yuzden android'i 4.4.2 ye geçiş yapman gerek eger telefonda eskiden baska sıkıntı yoksa cihazın 4.4.2 ye geciş yapınca alt fonksiyon tusların devre dısı kalacaktır dikkat et bu dosyaları kullanırken wipe data reset işlemi yapma 4.4.2 deyken cihaza root at hersey stabil bir sekilde calısır.

Zenfone 6-A600CG-Flash Via Fastboot-WW_user ) bulup yukle sorun çözülecektir ama bu yazılmda sorunlar var mesela kamera sim görememe gibi durumlar söz konusu bu yuzden android'i 4.4.2 ye geçiş yapman gerek eger telefonda eskiden baska sıkıntı yoksa cihazın 4.4.2 ye geciş yapınca alt fonksiyon tusların devre dısı kalacaktır dikkat et bu dosyaları kullanırken wipe data reset işlemi yapma 4.4.2 deyken cihaza root at hersey stabil bir sekilde calısır.
Selamlar yunus__baba, bende de aynı sorun var. Telefonu ilk açtığımda normal ekran gelip hemen kapak moduna geçiyor.
ancak buradan hiç bir şekilde çıkış yapamıyorum. Bu durumda nasıl versiyon düşürebilirim?
Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Teşekkürler.

Arama