iPhone 7'ye geçerken oyunları taşıma

Cihaz
iPhone 5S
Meraba ben iPhone 5S den 7 ye geçicem.Biraz düzenlemeler yapıyorum bilgisayarımdaki iTunes umda falan.Şimdi benim 5S aygıtımda Traffic Racer,Gyrosphere gibi uygulamalarda ilerlemelerim falan var.Bunları iPhone 7 de de kullanmak istiyorum.5S deki bu oyunları önce iTunes a atıp;sonra 7 ye atıcam ama bunu nasıl yapıcam.

2. Sorum:cB time gibi bir aplikasyon vardı bu paralıydı ama ben bunu indirmiştim 5S e.Yeni agıtımda da bulunsun istiyorum ama tekrar para vermem gerekmez sanırım bunu nasıl yaparım?

Cihaz
iPhone 5S
bilgisayardan mı telefondan mı nasıl

Şimdi ben burdan yedekledim.iPhone 7 yi bağladığımda 'eşzamanla' dediğimde aplikasyonlar iPhone 7 ye geçer mi otomatik olarak.oyunlardaki ilerlemelerimle birlikte tabii ki

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Yer
Rize
bilgisayardan mı telefondan mı nasıl

Şimdi ben burdan yedekledim.iPhone 7 yi bağladığımda 'eşzamanla' dediğimde aplikasyonlar iPhone 7 ye geçer mi otomatik olarak.oyunlardaki ilerlemelerimle birlikte tabii ki
Evet geçer. Ama oyunlardan emin değilim. Oyunların geçmesini istiyorsanız App Store hesabınıza giriş yapın. Aynı zamanda Game Center hesabınıza da giriş yapın.

Yer
Erzurum
Cihaz
iphone 7 Plus
Meraba ben iPhone 5S den 7 ye geçicem.Biraz düzenlemeler yapıyorum bilgisayarımdaki iTunes umda falan.Şimdi benim 5S aygıtımda Traffic Racer,Gyrosphere gibi uygulamalarda ilerlemelerim falan var.Bunları iPhone 7 de de kullanmak istiyorum.5S deki bu oyunları önce iTunes a atıp;sonra 7 ye atıcam ama bunu nasıl yapıcam.

2. Sorum:cB time gibi bir aplikasyon vardı bu paralıydı ama ben bunu indirmiştim 5S e.Yeni agıtımda da bulunsun istiyorum ama tekrar para vermem gerekmez sanırım bunu nasıl yaparım?
oyundaki ilerlememizi eğer oyunun game center bağlantısı varsa iphone 7 ye indirdiğinizde otomatik olarak oyundaki ilerlememizi aktarır fakat 5sten 7 ye oyunu aktaramazsiniz apple kimliğiniz ile giriş yapıp indirmeniz gerekir ve daha önce satın aldığınız bir uygulamayı bir daha satım almazsınız oyunu satım aldığınız app store a girip direk indirebilirsiniz

Arama