ozogulcan
Katılım
Beğeniler
113

Profil mesajları Son aktiviteler Gönderiler Hakkında

 • J7 prime telefonum yazılım güncellemesi sonunda ekranda "Google Play hizmetleri sürekli olarak duruyor" hatası veriyor.
  Yardımlarınızı rica ederim
  Ya ben acil bir şey sormak istiyorum. Lütfen hemen cevap verin sarahah a bir şey yazdım acaba bu karşı taraftan görülür mu ismim falan. Yani arastirirsa görme ihtimali var mı? herhangi bir programla felan
  Merhaba, samsung j5 telefona hafta başında güncelleme geldi. yer yok fılan derken sile sile uygunalamaları güncelledim. yanlız 3 gündür galeriyi açamıyorum. basıyorum durduruldu yazıyor. ön bellek sildim, aç-kapa yaptım ama olmuyor. basıyorum açmıyor "durduruldu" yazıyor. ne yapabilirirm yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  ozogulcan
  ozogulcan
  Merhaba. Konuyu foruma açar mısınız? Yardımcı olmamız daha kolay olur. Konu açınca bana linkini atın, ilgileneceğiz.
  ayceecya
  ayceecya
  samsung foruma açtım dün
  stock rom düzenliyorumda nereden başlamam gerektiğini tam bilmiyorum hazır system dosyasını açmış stock gelen uygulamaları silerken sürümüde yükseltmek istiyorum 7 en güvenlisi galiba nasıl uyarlarım ve bir sorum daha olucak ben stock gelen romu dağıttım nasıl toplayacağımıda bilmiyorum :) bu konuda fikriniz varmı ?
  Merhaba snapchat arka kamera sorunu pixel sorunu yaşamışsınız daha önce banada aynısı oldu normal kamera çok güzel ama snap arka kamera pixel çok düşük siz ne yaptınız düzeldimi nasıl düzeldi yardımcı olurmusunuz
  ozogulcan
  ozogulcan
  Merhaba,
  Ne yazık ki sorunu çözüme kavuşturamadım. Zaten ön kamera sorunu da yaşıyordum. Bu yüzden yeni telefon aldım.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…