Smartwatch DZ 09 eşleştirme sorunu

'Giyilebilir Teknolojiler' forumunda ümittucarr89 tarafından 23 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

1. ümittucarr89

ümittucarr89 Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Cihaz:
    ıphone 5s

MERHABA ben bu gunlerde populer olan smart watch dz 09 modelıllı bır saat aldım telefonum ıle eslesmesınde hıc sorun yok BT ıle eslesme yapıyorum yalnız androıd telefonlarda BT notifier uygulamasını uzak aygıta yukleyın dıyor ben androıd tel efon kllanmıyorum ıos kullanıyorum cıhazım ıphone 5s modelı nasıl bır uygulma ındırecegım mesajlardan yada dıger ozellıklerden yararlanacagım yardımcı olursanız cok sevınırım sımdıdeden tesekkurler

2. Huseyin

Huseyin Yönetici Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    83
    Cihaz:
    LG G3
    OS Sürümü:
    Android 6.0
    Uygulama henüz olmadığı için eşleştirme sonrasında sınırlı sayıda özellikten yararlanılabiliyor gibi şu anda. Arama, telefon çağrı bildirimi alma, saatten müzik duraklatma / devam ettirme, rehbere erişim gibi özellikler kullanılabiliyor denmiş burada. Mesaj, bildirimlere erişim, kaybetme önlemi ve diğer araçlar BT Notifier uygulamasına ihtiyaç duyuyormuş.

Sonuç olarak beklemeniz gerekecek.

3. ümittucarr89

ümittucarr89 Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Cihaz:
    ıphone 5s
    bt notıfıer de androıd cıhazlar ıcın deılmı ?

4. Huseyin

Alınan Beğeniler:
    83
    Cihaz:
    LG G3
    OS Sürümü:
    Android 6.0
    Evet BT Notifier Android'de var ama şu anda iOS versiyonu yok ya da o işi görecek başka bir uygulama yok görebildiğim kadarıyla.

5. ümittucarr89

ümittucarr89 Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Cihaz:
    ıphone 5s
    androıd wear farklı br uygulama mı pekı huseyın bey lınkı atıyorum

6. Huseyin

Alınan Beğeniler:
    83
    Cihaz:
    LG G3
    OS Sürümü:
    Android 6.0
    Android Wear akıllı saatler için bir işletim sistemi yani Android'in akıllı saatler için hazırlanan versiyonu. Daha pahalı Samsung, Motorola, ASUS vb. üreticilerin akıllı saatlerinde yüklü. Bu saatte yok, o nedenle sizin işinize yaramaz bu linkini verdiğiniz uygulama.