İMTİYAZ SAHİBİ / GRANTEE

Ayberk Kimsesiz
ayberk@akillitelefon.com

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / PUBLISHING DIRECTOR

Pamir Kızıltuğ
pamir@akillitelefon.com

YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ / DEPUTY EDITOR

Onur Duran
onur@akillitelefon.com

EDİTÖRLER / EDITORS

Hüseyin Öncel
huseyin@akillitelefon.com

Veysel Yeler
veysel@akillitelefon.com

Berkay Kimsesiz
berkay@akillitelefon.com

Muhammet Pekpak
muhammet@akillitelefon.com

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ / NIGHT SHIFT EDITOR

Oğulcan Öz
ogulcan@akillitelefon.com

HUKUK DANIŞMANI / LEGAL ADVISOR

Umut Şeker

MALİ MÜŞAVİR / FINANCIAL ADVISOR

Umut Yılmaz

REKLAM / ADVERTISE

Merve Kızıltuğ
merve@akillitelefon.com

SERVİS SAĞLAYICI / SERVICE PROVIDER

 İstanbulDC Veri Merkezi

ADRES / ADDRESS

Merdivenköy Mah. Günaydın Sok. Yüksel Apt. No:2 D:11 Kadıköy / İstanbul

TELEFON NUMARASI / PHONE NUMBER

+90 (850) 807 10 01

YAZILIM VE TASARIM / SOFTWARE & DESIGN

WordPress & Bimber Viral Magazine

 

Sitedeki tüm dış bağlantılar ayrı bir sayfada açılır ve akillitelefon.com hiçbir dış bağlantının sorumluluğunu almamaktadır.