Akıllı Telefonlar İçin Uygun Fiyatlı Yeni Flaş: Knog Expose

REKLAMLAR

Ülkemizde ve Dünya üzerinde akıllı telefonlar sürekli olarak gelişiyor ve gelişen teknolojiler doğrultusunda insanlar yeni akımlar başlatıyor. Yakın zaman önce Selfie(Öz çekim) isiminde bir akım başlamış ve akıllı telefon kullanıcılarının büyük bir çoğunluğu bu akıma kendilerini kaptırmıştı. Bizler ise bu akıma kendilerini kaptıran okuyucularımız için müjdeli bir haber vereceğiz. Akıllı telefonlar için üretilen flaşların fiyatlarını hem sizler hem de bizler biliyoruz ve yüksek fiyatlarda olan aksesuarların ülkemizde maalesef pek fazla tutulmadığının farkındayız. Fakat Knog Explose, hem fiyatı hemde teknik özellikleri bakımından bu alanda kendini göstermeye oldukça kararlı görünüyor.
İçerisinde 9 parlak LED (130LM) barındıran aparat, Bluetooth ile senkronize edilebiliyor ve sizlere el feneri, acil durum ışığı, ve flaş görevi üstlenerek ışığa emir vermenize olanak sağlıyor.

REKLAMLAR

Satış fiyatı ise 60 dolar olarak belirtildi

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...