Kategoriler
Haberler

Herkes İçin Microsoft Lumia 435 ve Lumia 532

Microsoft, Nokia’nın giriş seviyesinde bulunan Asha ailesi telefonları üretmeyeceğini duyurmuştu ve herkes uygun fiyatlı modellerin nasıl olacağını merak ediyordu. Bugün gerçekleşen tanıtımla firma, Lumia 435 ve Lumia 532 modellerini görücüye çıkardı. Microsoft Lumia 435 ve Lumia 532, özellikle uygun fiyatları sayesinde Windows Phone işletim sisteminin herkes için ulaşılabilir olmasını sağlayacak en iyi seçenek olmayı hedefliyor. Şimdiye kadarki en ucuz Lumia’lar olan Lumia 435 ve Lumia 532, Windows Phone’un en son sürümü olan Lumia Denim’i kullanıyorlar.

Avrupa, Orta Doğu, Hindistan, Asya-Pasifik ve Afrika’da önümüzdeki ay satışa sunulması beklenen Lumia 435’in, tek veya çift SIM kartlı modelleri mevcut. Fiyatının 69 euro seviyesinde olması ise gerçekten inanılır gibi değil.

İlginizi Çekebilir:  Yazı yazarken titreşimi kapatma

Microsoft Lumia 532 de tek ve çift SIM kart seçeneklerine sahip. 4 inç’lik ekranı ile kısa zamanda giriş seviyesi için değerlendirilmesi gereken bir seçenek haline gelebilir. Bu modelin de Avrupa, Asya, Asya-Pasifik ve Orta Doğu’da önümüdezki ay 89 euro fiyatla satışa çıkacağını söyleyelim. Tabii ülkemizdeki yeni vergilendirmeleri de hesapladığımızda bu fiyatlar oldukça yükselecek ancak yine de 300-400 TL seviyesinde çarpışacaklarını kestirebilmek mümkün.