Kategoriler
Apps & Oyunlar

Angry Birds Friends

Orijinal Angry Birds oyunu son derece başarılı oldu ve bu sebepten ötürü çok sayıda versiyon birbirini izledi. Pek farklı olmayan senaryolar içeren bu versiyonlarda ek özellikler ve çok sayıda seviye kullanıcılara sunuldu. Şu ana kadar sunulan versiyonları kullanarak yüzlerce seviye tamamlayabilirsiniz. Eğer hala daha fazlasına gerek duyuyorsanız Angry Birds Friends oyununu denemelisiniz. Benzer macera devam ediyor ama ufak bir fark var. Bu versiyon sosyal yaşamı da içine alıyor.

Angry Birds Friends – Movie Hype Tournament! - YouTube

Oyunda aşina olduğunuz biçimde kızgın tüylü hayvanları sapan yardımıyla fırlatıyoruz ve yeşil domuzcukları hedef alıyoruz. Dengede duran parçalar ve köprülerden oluşan titrek yapılardaki domuzları kuşlarla vurduğunuzda kimi zaman çok büyük etki gerçekleşiyor. Kimi zamansa patlayan yumurtalar fırlatmak gerekiyor yani pek bir fark yok. Asıl farklı olansa Facebook oyununun mobil versiyonu. Facebook hesabınıza oturum açtıktan sonra arkadaşlarınızı davet edebilir turnuva başlatabilirsiniz. Her hafta altı ayrı seviye gerçekleşiyor ve hedef en yüksek puanı alan olmak. Bir sonrkai hafta yeni turnuvalar ve seviyeler devreye giriyor.

İlginizi Çekebilir:  İyi Bir Oyun Bilgisayarı Nasıl Olmalı?

Bazı açılardan iyi bir fikir ve Birdquake, Sling Scope, King Sling gibi farklı ekstralar almak mümkün. Siz oyunla boğuşurken arkadaşlarınız ekstralar satın alıp turnuvaya giden yolu parayla aşabilirler. Bu adil bir uygulama mı? Bizce en iyi versiyon demek doğru değil. Angry Birds düşkünü olan çok sayıda Facebook arkadaşınız varsa bu turnuva oyununu seveceksiniz.