Kategoriler
Apps & Oyunlar

Diner Dash

Bir restoranda çalışmak her zaman için çok eğlenceli değil ama Diner Dash oyunu bir şekilde bu durumu son derece cazip hale getirebiliyor. Renkli ve göz alıcı grafiklere sahip olan oyun sizi içine çekiyor ve tarzıyla genç oyuncuların değişmez oyunlarından biri olmayı başarıyor. Zamanı uygun biçimde değerlendirmeye odaklanan bu oyunda masadan masaya giderken, siparişleri alırken, şefle konuşurken ve yemekleri dağıtırken sürekli olarak dakik olacaksınız. Mümkün olduğunda fazla bonus puanı elde edebilmek için aynı anda birden çok iş yapmaya çalışacaksınız.

Ücretsiz olarak yedi ayrı seviye sunuluyor ve ardından ödeme yapmanız gerekiyor ama ilk yedi seviye bile yeterince fazla eğlence içeriyor. Oyun içi mikro satın almalarla yeni restoranlara erişebilirsiniz ama bağımlılık yaratan bu duruma kendinizi kaptırmamalısınız. Müşterileri memnun etmeye çalışırken çok fazla işlemle uğraşmak zorunda kalıyorsunuz. Ödeme yaptıklarına emin olmalı ama aynı zamanda bahşişin yüksek olması için çabalamalısınız.

Diner Dash Game - Posts | Facebook

Kendinizi geliştirdikçe daha hızlı biçimde ilerleme şansı elde edeceksiniz ve arka plandaki çömezlere yönelik işleri yapmaktan kurtulacaksınız. Böylece daha etkileyici bölgede çalışmaya başlayıp kaliteli müşterilerle haşır neşir olacaksınız. Size bu yolda yardımcı olan Dash Mart ise hız kazandırıcı güncellemeler içeriyor. Aynı zamanda oyundan daha fazla zevk almaya başlayacaksınız.

İlginizi Çekebilir:  Soru çözdürme uygulaması önerisi

Diner Dash’ın oyun için satın almalara yönlendiriyor olmasından hoşlanıp hoşlanmayacağınız size kalmış ama bu oyunla çokça eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Denemeler sırasında sürekli hızlı olmaya odaklanacak ve müşterileri memnun etmek için uğraşacaksınız.