Kategoriler
Apps & Oyunlar

Disney Junior Appisodes

Disney Junior Appisodes’un amacı okul öncesi çağındaki çocuklara eğlenceli vakit geçirtmek ama o kadar eğlenceli ki biraz daha büyük olan çocuklar da elinden bırakamıyor. Etkileşimli bir çizgi film gibi oynanan oyunda birinci oyun ücretsizken diğer ikisi ödemeyle alınabiliyor. İndirilebilir bölümlerde herkesin favorisi olan Disney karakterleri yer alıyor. Çocuklar istediği karakteri seçtikten sonra (Road Rally gibi) oyuna başlıyor. Herhangi bir Disney çizgi filmi gibi başladıktan sonra televizyon kalitesinde animasyonlar ve grafikler ekrana geliyor. Çocukların bayılacağı ortada. TV gibi pasif biçimde izlemek yerine bazı anlarda Miki Fare gibi karakterler çocuklara bakıp sesleniyor, bazı sorular yöneltiyor. Sesli olarak cevap verilmesi gerekiyor. Miki Fare “başlayalım mı?” diye sorduğunda “evet” demeleri gerekiyor.

Disney junior appisodes now available on the app store |#cotto0130 ...

Ücretsiz bölümde yolda geçen bir yarış ve yol boyunca durulan noktalarda karşılaşılan basit oyunlar mevcut. Oyunlardan biri ördekleri saymaktan ve kutuya koymaktan ibaret. Diğerlerinde üçgen gibi şekilleri bulmak, çeşitli şeyler söylemek ve butonlara basmak gerekiyor. Genç bir çocuk için son derece basit oyunlar ve sembolik karakterlerle etkileşime girmeyi sevecekler. Miki ve arkadaşlarını seven çocuklar için harika bir uygulama. Son derece eğlenceli dakikalar geçirecekler ve yeni şeyler öğrenecekler.

İlginizi Çekebilir:  İyi Bir Oyun Bilgisayarı Nasıl Olmalı?

Ebeveynler her bir bölümün 600 MB olduğunu bilmeli ve buna göre uygun depolama alanı tahsis etmeli. Ayrıca Wi-Fi üzerinden dosya indirmiyorsanız bağlantı ücretlerine dikkat etmek şart. Küçük çocuklarınız varsa bayılacaklarına eminiz. Eğitim odaklı ve eğlendiriyor.