in

Samsung Galaxy S6 ve LG G Flex 2 DDR4 RAM İle Gelebilir

Samsung’un  amiral gemisi Galaxy S6 ile ilgili haberler her geçen gün biraz daha büyürken, rakibi LG için de aynı kelimeleri söylemek doğru olur çünkü; her iki akıllı telefon firması da piyasaya sunmuş oldukları üst düzey akıllı telefonlarına  kullanmış oldukları teknolojiler ile büyük bir farkındalık yaratıyorlar.

İnternet’e sızdırılan habere göre LG yeni amiral gemisi G Flex 2 ve Samsung’un 1 Mart tarihinde lanse edeceği Galaxy S6’da LPDDR4 RAM kullanacağı haberleri ortalığı kasıp kavuruyor. LG’nin G Flex 2 adını verdiği amiral gemisinde, Snapdragon 810 yonga setini kullanacağı akıllı telefonunda, DDR3′ e kıyasla %36 daha verimli çalışan LPDDR4 RAM kullanacağı haberine karşın Samsung, yeni amiral gemisi S6’da ve 2015 senesi içerisinde piyasaya sunacağı tüm akıllı telefonlarında DDR4 RAM kullanacağı bilgisini paylaştı.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...