in

Creative’den Bluetooth Destekli Woof

Ses çözümlerinde ileri gelen markalardan biri olan Creative, taşınabilir ürünlere yönelik yeni hoparlörü Woof’u tanıttı. Bu hoparlör avuç içinde dahi taşınabilecek büyüklükte ve sadece 255 gram ağırlığa sahip. Bluetooth 3.0 teknolojisiyle kablosuz olarak bağlanılabilen Creative Woof‘la, yaklaşık 10 metre alan içerisindeki tüm cihazlar iletişim kurabiliyor. Apple kullanıcıları ayrıca cihazlarının pil durumlarını da Woof üzerinden gerçek zamanlı olarak takip edebiliyor.

Creative Woof‘un pil ömrü altı saat ve boyutları düşünüldüğünde fazlasıyla yeterli. Öte yandan Bluetooth bağlantısı üzerinden çağrı cevaplama özelliğinin de birçok kullanıcı açısından sevileceğini belirtelim. Peki, bu küçük cihazın ses performansı nasıl diye soracak olursak, Woof gerçekten de adının hakkını vermeyi başarıyor. Özellikle bas seslerde dizüstü bilgisayarların çok üzerinde bir performans sunabiliyor. Üstelik renk seçenekleri de mevcut. Metal, kırmızı, gümüş veya mavi renklerden birini seçebilirsiniz.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...